متن کامل خبر


 
برگزاری آزمون زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه

خلاصه خبر: آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ در دانشگاه برگزار می‌شود و متقاضیان از ۴ تا ۱۲ آبان ماه فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.

آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) برای دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی (به غیر از رشته‌های علوم پایه پزشکی وزارت بهداشت) دانشگاه، به صورت حضوری و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی روز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود. این آزمون به منظور سنجش Structure، Vocabulary و Comprehension Reading انجام می شود و قبولی در آن بر اساس حدنصابی که در اطلاعیه‌های ثبت نام داوطلبان دوره های دکتری تخصصی دانشگاه اعلام می شود، به مدت دو سال اعتبار دارد.
ثبت نام در این آزمون ۴ تا ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰ از طریق نشانی https://www.modares.ac.ir/~Toefl انجام می شود و لازم است داوطلبان با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط نسبت به ثبت نام الکترونیکی، بارگذاری مدارک الزامی (تصویر عکس پرسنلی و کارت ملی) و دریافت گواهی انجام ثبت نام در مهلت اعلام شده در این اطلاعیه اقدام کنند.
هزینه شرکت در آزمون، مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال است و کارت ورود به جلسه ۲۴ آبان ماه از طریق وبگاه/سایت دانشگاه قابل دریافت است. بر اساس اعلام برگزارکنندگان، در روز برگزاری آزمون از ورود افراد با علائم سرماخوردگی اکیدا جلوگیری به عمل خواهد آمد و داوطلبان می بایست در هنگام ثبت نام فرم خود اظهاری سلامت (در تقاضانامه ثبت نام) را تکمیل کنند. همچنین استفاده از ماسک پرستاری (غیرفیلتردار و غیر پارچه ای) توسط داوطلبین الزامی است. و عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.


5 آبان 1400 / تعداد نمایش : 392