متن کامل خبر


 
سومین رویداد " الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" برگزار می شود

خلاصه خبر: معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای سیاست‌ها و اقدامات به منظور توسعه ارتباط دانشگاه‌ها با جامعه و صنعت، سومین رویداد با عنوان "الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" را همزمان با هفته پژوهش برگزار می کند.

دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قصد دارد در راستای تقویت ارتباط دانشگاه ها با بخش­های مختلف جامعه و صنعت و در راستای بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه در ارائه ایده‌ها و راهکارهای نو در برقراری ارتباط موثر میان دانشگاه و جامعه، همزمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اقدام به برگزاری رویداد ایده‌های برتر با موضوع ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت نماید.
این رویداد با هدف شناسایی و تقدیر از ایده‌ها و الگوهای نوین در توسعه و تسهیل ارتباط دانشگاه­ها، پژوهشگاه ­ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری با جامعه و صنعت همراه با اهدای جوایز نفیس به ایده های برتر برگزار می گردد. ایده‌های نوین و برگزیده در این رویداد می­تواند در بهبود همکاری‌های بین مراکز علمی و اجرایی موثر واقع شده و بنا به فراخور امکانات و زیرساخت‌های موجود، در دستور کار جهت اجرایی شدن قرار گیرد.
ایده های خلاقانه در توسعه همکاری ها، اثربخشی و مسئولیت اجتماعی، ماموریت استانی و منطقه ای، همکاری های بین المللی کاربردی، مراکز تحقیق و توسعه مشترک، فرصت های مطالعاتی در جامعه و صنعت و پایان نامه های تقاضا محور از جمله محورهای اصلی این رویداد است.
مهلت ارسال ایده ها تا ۲۰ آبان و زمان برگزاری رویداد، آذرماه ۱۴۰۰ می باشد.
علاقه مندان می توانند ایده های خود را به نشانی industry@msrt.ir ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.industry.msrt.ir مراجعه نمایند.
متقاضیان شرکت در این رویداد، می توانند فرم اطلاعات ایده را از اینجا کنند.


7 مهر 1400 / تعداد نمایش : 274