متن کامل خبر


 
اعلام نحوه حضور دانشگاهيان با توجه به تغییر وضعیت اپیدمی

خلاصه خبر: نحوه حضور و فعاليت اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشگاه با توجه به تغییر وضعیت اپیدمی شهر تهران اعلام شد.

با توجه به تغییر وضعیت اپیدمی شهر تهران به وضعیت نارنجی و تأکید استانداری تهران مبنی بر حضور ۷۰ درصدی کارکنان دستگاههای اجرایی و نظر به اجرای موفقیت آمیز دو مرحله واکسیناسیون اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه و نیز آغاز سال تحصیلی جدید، بر اساس مصوبه مورخ ۲۸ شهریور هیأت رئیسه دانشگاه، نحوه حضور دانشگاهیان از تاریخ شنبه ۳ مهرماه برای اجراء ابلاغ شد.
بر اساس اعلام معاونت توسعه منابع و سرمايه انساني، کلیه فعالیت‌های اعضای هیأت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان‌نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان همچنان به صورت مجازی ولی با حضور در دفتر کار دانشگاه و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی خواهد بود.
بدیهی است افراد دارای بیماری زمینه ای با تایید مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه، جانبازان شیمیایی، زنان باردار و دارای فرزند خردسال با هماهنگی هفتگی با مسئول واحد، می توانند در بخش مشخصی از زمان خدمت موظف خود بصورت دورکاری به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی بپردازند. فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به صورت حضوری خواهد بود.
گفتنی است حداکثر ۳۰ درصد کارکنان، با اولویت افراد دارای بیماری زمینه ای که به تایید مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه می رسد، جانبازان شیمیایی، زنان باردار و دارای فرزند خردسال صرفاً با تشخیص و اجازه مسئول هر واحد می توانند در بخشی از زمان خدمت موظف خود، بصورت دورکاری فعالیت نمایند.
لازم است مسئولان واحدها به صورت هفتگی و پیشاپیش اسامی افراد مشمول دورکاری را به مدیریت اداری و پشتیبانی اعلام نمایند تا مجوز دورکاری برای آنها صادر و ارائه گردد. افراد در دوره دورکاری مشمول دریافت اضافه کاری و طرح بهره وری نخواهند شد.
همچنين ورود کلیه مراجعین متفرقه به دانشگاه همچنان با محدودیت شدید مواجه خواهد بود و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص واحدهای ذی‌ربط، مراتب می بایست از قبل با اداره حراست هماهنگ شود. تمامي مراسم، نشست‌ها و اجتماعات حضوری همچنان ممنوع است.


31 شهریور 1400 / تعداد نمایش : 768