متن کامل خبر


 
خوابگاه‌ها برای دانشجویان جدید بازگشایی نمی شوند

خلاصه خبر: معاون دانشجویی و فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اعلام کرد؛ در نیمسال تحصیلی جدید خوابگاه‌ها را بازگشایی نکرده‌ایم و فقط دانشجویانی که از قبل ساکن بوده‌اند، کماکان در خوابگاه‌ها اسکان دارند.

دکتر مسعود رضائی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در بازگشایی خوابگاه‌ها مطابق با ابلاغیه وزارت علوم و ستاد ملی کرونا عمل می‌کنیم و با توجه به اینکه طی روزهای آتی بسیاری از دانشجویان دوز دوم واکسن خود را تزریق خواهند کرد و بسیاری از آنها نیز واکسن نزده‌اند، لذا در حال حاضر به این نتیجه رسیده‌ایم که در نیمسال تحصیلی جدید، بازگشایی خوابگاه‌ها را در برنامه نداشته باشیم و آموزش نیز به صورت مجازی ارائه شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر خوابگاه‌های دانشگاه با حداقل ظرفیت در حال فعالیت هستند، ادامه داد: میزان هزینه دریافتی از دانشجویان بابت استفاده از خوابگاه‌ها مطابق با ابلاغیه صندوق رفاه دانشجویان است.
دکتر رضائی در باره واکسیناسیون دانشجویان خوابگاهی گفت: واکسیناسیون برای تمامی دانشجویان خوابگاه های تهران و البرز انجام شد و اگر واکسیناسیون دانشجویی به طور کامل انجام نشده باشد، این فرایند تکمیل خواهد شد.
معاون دانشجویی و فرهنگی و اجتماعی با بیان اینکه برخی از خوابگاه‌های دانشگاه برای نیمسال تحصیلی جدید بازسازی شده و برخی دیگر در دست تعمیر و بازسازی قرار دارد، خاطرنشان کرد: برخی از اتاق‌ها با یک چهارم ظرفیت در اختیار دانشجویان است و برای اتاق ۶ نفره نیز مجوز داریم که حداکثر تا ۲ نفر در اتاق اسکان یابند


29 شهریور 1400 / تعداد نمایش : 403