متن کامل خبر


 
برنامه ریزی دانشگاه برای برگزاری هر چه سریعتر کلاس های عملی به صورت حضوری

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در نشست ۲۲ شهریورماه شورای دانشگاه ابراز امیدواری کرد: از نیمه دوم ترم پاییز، شرایط برای حضور دانشجویان در دانشگاه و برگزاری کلاس های حضوری فراهم شود.

دکتر احمدی در آغاز این نشست ضمن بیان برخی از اخبار مهم دانشگاه طی دو هفته اخیر، به نشست روسای ۱۳ دانشگاه بزرگ کشور با حضور وزیر علوم اشاره کرد و گفت: در این نشست برنامه های مختلف دانشگاه های بزرگ و مسائل مالی دانشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توافقات خوبی حاصل شد.
وی همچنین از برگزاری نشستی با کمیسیون های آموزش عالی، تحقیقات و برنامه و بودجه مجلس خبر داد که مسائل مربوط به دانشگاه ها در آن مورد بررسی قرار گرفت.
رییس دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه های آغاز سال تحصیلی با توجه به شرایط دانشگاه ها متفاوت خواهد بود. دانشجویان پژوهشی با رده بندی خاص و کسب مجوز از سوی معاونت پژوهشی و فناوری امکان حضور آنها در دانشگاه فراهم می شود.
دکتر احمدی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته، دروس عملی نیز در قالب کلاس های فشرده و با اعمال نوبت بندی به ویژه برای دانشجویان سال بالایی به صورت حضوری برگزار خواهد شد. کلاس های آموزشی نیز به صورت مجازی ادامه خواهد یافت و امیدواریم در نیمه دوم ترم پاییز شرایط حضور دانشجویان در دانشگاه فراهم شود.


23 شهریور 1400 / تعداد نمایش : 677