متن کامل خبر


 
برگزاری مراسم گرامیداشت مقام علمی مرحوم دکتر امین ناصری

خلاصه خبر: مراسم گرامیداشت مقام علمی استاد فرهیخته دکتر امین ناصری، ۲۴ شهریور به صورت مجازی برگزار می شود.

دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها‌ در راستای بزرگداشت مقام علمی استاد فرهیخته، زنده یاد دکتر محمدرضا امین‌ناصری، مراسمی مجازی را با مخاطب جامعه مهندسی صنایع کشور روز چهارشنبه ۲۴ شهریور از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ با سخنرانی تعدادی از همکاران و دانش‌آموختگان آن فقید برگزار می کند.
در این برنامه دکتر سید حسام‌الدین ذگردی در خصوص "شکل گیری بخش مهندسی صنایع دانشگاه تربیت مدرس" و دکتر امیر البدوی در خصوص "اثرات و اقدامات در حوزه علم و دانش" سخنرانی می کنند. همچنین سخنرانی دکتر میرمهدی سیداصفهانی استاد پیشکسوت مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر و رییس اسبق دانشگاه تربیت مدرس، دکتر علی آهون‌منش، رئیس اسبق دانشگاه صنعتی اصفهان و رئیس اتحادیه دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی غیر دولتی-غیر انتفاعی ایران، مهندس علی صوفی، وزیر اسبق تعاون، دکتر محمد مهدی سپهری استاد مهندسی صنایع و سیستم‌ها دانشگاه، و دکتر وحید برادران، دانشیار مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی – واحد تهران شمال، و دکتر حمید مشرقی، استایار مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، از دیگر بخش های این برنامه است. در پایان این مراسم، سالن استاد امین‌ناصری در ساختمان خوارزمی افتتاح می شود.
برای شرکت در این مراسم از پیوند تلویزیون اینترنتی دانشگاه tv.modares.ac.ir و یا نشانی صفحه آپارات دانشگاه aparat.com/prtmu/live استفاده نمایید.


21 شهریور 1400 / تعداد نمایش : 402