متن کامل خبر


 
بررسی راهکارهای جذب موقوفات در نشست هيئت مديره بنیاد خیرین مدرس

خلاصه خبر: نشست هيئت مديره بنیاد خیرین مدرس، سوم شهریور ماه با حضور اعضای آن برگزار شد.

در این نشست در خصوص ساماندهی وب سایت بنیاد خیرین مطالبی مطرح و مقرر شد کارگروه تخصصی موضوع راه اندازی وب سایت را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری نمایند.
بررسی راهکارهای جذب موقوفات توسط اعضای هیأت مدیره، دیگر دستور این جلسه بود و در این زمینه اعضا به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.
دکتر موسوی کوهپر اظهار داشت: فعالیت‌های خیر در مقیاس کوچک تر که به صورت خودجوش در بخش‌های مختلف دانشگاه صورت می‌گیرد کار مبارکي است و لازم است اطلاع‌رسانی در خصوص آن صورت گیرد، اما رسالت بنیاد رسالت بزرگتری است و باید به صورت كلان به موضوعات نگاه شود و همه ما به ویژه اعضای هیئت مدیره بنیاد بتوانیم برای پروژه های مختلف دانشگاه با خیرین ارتباط برقرار نماییم. در حال حاضر ساخت خوابگاه دانشجویی، تکمیل پروژه دانشکده علوم پزشکی و دانشکده علوم زیستی و ساخت آزمایشگاه مرکزی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی پروژه‌هایی است که باید برای آنها کمک جذب نماییم. وي افزود: در اين راستا با خيرين شهرستان نور مذاكراتي صورت گرفته و طي بازديدي كه از دانشكده و امكانات موجود در آن داشتند، در خصوص كمك به ساخت و تجهيز آزمایشگاه مرکزی قول مساعدت دادند. دكتر محمدزاده نيز بر لزوم معرفي پروژه های مهم در واحدهاي مختلف دانشگاه كه نياز به حمايت و جذب خير دارند، تأكيد كرد.
در ادامه موضوع ایجاد نمایندگی بنیاد در دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی، مطرح و پیشنهاد شد، رییس این دانشکده به عنوان عضو افتخاری در جلسات هیأت مدیره بنياد شرکت نماید.


3 شهریور 1400 / تعداد نمایش : 272