متن کامل خبر


 
ارائه خدمات ویژه مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان به دانشگاهيان تربیت مدرس

خلاصه خبر: با توجه به آمار بالای مبتلایان به بیماری کرونا در کشور و در پی آن افزایش مراجعات برای سی‌تی‌اسکن، تعداد زیادی از دانشگاهیان برای دریافت نوبت سی‌تی‌اسکن با مشکل مواجه هستند؛ در حالی که بهره‌مندی از خدمات تشخیصی و درمانی برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در مرکز تصویربرداری و تشخیصی-درمانی پارسیان با ارائه تسهیلات و تخفیفات ویژه فراهم شده است.

به دنبال توافق صورت‌گرفته با مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان، خدمات آن مرکز از قبیل ام آر آی، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، پری اپیکال، پانورکس،‌ سنجش تراکم استخوان،‌ تست‌های آزمایشگاهی، نوار عصب عضله، نوار قلب، ویزیت متخصص قلب و شنوایی‌سنجی با شرایط ویژه (نوبت VIP و تخفیف) به دانشگاهيان تربیت مدرس ارائه می‌شود.
بر این اساس مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان بیماران معرفی شده از طرف مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس را به صورت ویژه با نوبت VIP پذیرش می نماید. خدمات ام آر آی- سی تی اسکن و سونوگرافی با ۱۵ درصد تخفیف، رادیولوژی- ماموگرافی- پری اپیکال و پانورکس با ۲۰ درصد ژتخفیف، سنجش تراکم استخوان با ۳۰ درصد تخفیف، تست‌های آزمایشگاهی با ۲۰ درصد تخفیف، ویزیت متخصص قلب، نوار قلب، نوار عصب و عضله و شنوایی‌سنجی نيز با ۱۰ درصد تخفیف ارائه مي گردد.
تعرفه‌ها در تمامی بخش‌ها طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۰ می‌باشد و بهره‌مندی از تخفیفات برای بستگان درجه یک اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه نیز امکان‌پذیر است. ارائه معرفی‌نامه از طرف مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه الزامی ست.
دانشگاهيان به منظور دریافت معرفی‌نامه با شماره‌های ۰۹۳۹۰۲۶۵۴۷۵ و ۸۸۶۳۴۱۶۴ تماس بگیرند.


3 شهریور 1400 / تعداد نمایش : 328