متن کامل خبر


 
اعلام نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه در پي محدوديت هاي جديد كرونايي

خلاصه خبر: با توجه به اعلام محدودیت های جدید کرونایی شهر تهران از سوي ستاد ملی مدیریت کرونا، معاونت پژوهشي طي اطلاعیه شماره ۷ نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه را اعلام کرد.

بر اساس اين اطلاعيه، نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ مرداد به مدت ۵ روز، منطبق با شرایط سطح ۴ اعلام می‌شود و ضروري است فعالیت آزمایشگاه‌ها طبق سطح بندی اعلام شده مدیریت شود.
بر اين اساس، لازم است فعالیت‌های پژوهشی بسیار خاص و ضروری به تشخیص کمیته ایمنی دانشکده‌ها در حداقل زمان جمع بندی و متوقف شود.
کمیته‌های ایمنی دانشکده‌ها موظفند فهرست مشمولین سطح ۴ فعالیت پژوهشی را تهیه و در اختیار مدیریت حراست، معاونت دانشجویی و معاونت پژوهشی دانشگاه قرار دهند.
زمان صدور مجوزهای جدید برای فعالیت در آزمایشگاه‌ها پس از اعلام پایان وضعیت سطح ۴ اعلام می‌شود.
با توجه به شرایط، برای دانشجویانی که با اعمال محدودیت‌ها از فعالیت‌های پژوهشی میدانی و آزمایشگاهی محروم می‌شوند، دانشگاه به صورت متناسب افزایش مهلت تحصیل بدون احتساب در سنوات آموزشی و خوابگاهی و سایر موارد مرتبط، لحاظ می‌کند.
فعالیت‌های پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکل‌های ابلاغ شده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط می‌باشد و هر گونه تغییر در موارد ذکر شده از طریق اطلاعیه‌های آتی ابلاغ خواهد شد.
گفتني است وضعيت سطح ٤، (اعلام وضعيت هشدار قرمز از سوي ستاد ملي كرونا) شامل محدوديت كامل و توقف تمامي فعاليت ها در سطح دانشگاه است و ورود به آزمايشگاه به صورت محدود و صرفا" به منظور رسيدگي موجودات زنده و تعمير و نگهداري تانك‌هاي ازت و فريزرها خواهد بود.


24 مرداد 1400 / تعداد نمایش : 1071