متن کامل خبر


 
واكسيناسيون اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی از ۱۳ مرداد

خلاصه خبر: مدير سلامت و بهداشت دانشگاه از واكسيناسيون ٣٣٦ نفر از اعضاي هيات علمي و كاركنان در روز اول واكسيناسيون خبر داد.

دكتر محمدرضا رئوفي در گفتگویی اظهار داشت: واكسيناسيون اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشگاه از روز دوشنبه ١١مرداد ماه آغاز شد و بر اساس برنامه مشخص شده، ٣٣٦ نفر از دانشگاهيان بالاي ٥٠ سال واكسينه شدند. جهت جلوگيري از تجمع، واكسيناسيون در ٤ لاين مجزا و با سه واكسن آسترازنكا، سینو فارم و بركت انجام شد.
وي تصريح كرد: اعضاي هيات علمي و كاركنان طي دو روز باقیمانده بر اساس تقسيم سني برای واكسيناسيون به دانشگاه مراجعه نمايند و حتما كارت ملي خود را به همراه داشته باشند.
دكتر رئوفي همچنين از آغاز واكسيناسيون اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشكده منابع طبيعي و علوم دريايي نور از ۱۳ مرداد خبر داد.
مدير سلامت و بهداشت دانشگاه بر رعايت پروتكل هاي بهداشتي حتي پس از تزريق واكسن، تأكيد كرد و گفت: افراد واكسينه شده بايد همچنان از ماسك استفاده كنند و فاصله اجتماعي را رعايت نمايند. واكسيناسيون صرفا" احتمال ابتلاي شديد به كرونا و فوت ناشي از آن را كاهش مي دهد و نمي تواند به طور صد در صد از ابتلا به بيماري كوويد١٩ جلوگيري كند.


12 مرداد 1400 / تعداد نمایش : 245