متن کامل خبر


 
ارائه خدمات با شرایط ویژه به دانشگاهيان در مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان

خلاصه خبر: بهره‌مندی از خدمات تشخیصی و درمانی برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در مرکز تصویربرداری و تشخیصی-درمانی پارسیان با ارائه تخفیفات ویژه میسر شد.

در راستای رفاه دانشگاهیان، امکانی میسر شده است تا دانشگاهيان تربیت مدرس در استفاده از تمامی خدمات تشخیصی-درمانی مرکز تصویربرداری و تشخیصی-درمانی پارسیان از قبیل ام آر آی، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، پری اپیکال، پانورکس،‌ سنجش تراکم استخوان،‌ تست‌های آزمایشگاهی، نوار عصب عضله، نوار قلب، ویزیت متخصص قلب و شنوایی‌سنجی از تسهیلات و تخفیفات ویژه بهره‌مند گردند.
بر این اساس مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان بیماران معرفی شده از طرف مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس را به صورت ویژه با نوبت VIP پذیرش می نماید. خدمات ام آر آی- سی تی اسکن و سونوگرافی با ۱۵ درصد تخفیف، رادیولوژی- ماموگرافی- پری اپیکال و پانورکس با ۲۰ درصد ژتخفیف، سنجش تراکم استخوان با ۳۰ درصد تخفیف، تست‌های آزمایشگاهی با ۲۰ درصد تخفیف، ویزیت متخصص قلب، نوار قلب، نوار عصب و عضله و شنوایی‌سنجی نيز با ۱۰ درصد تخفیف ارائه مي گردد.
تعرفه‌ها در تمامی بخش‌ها طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۰ می‌باشد و بهره‌مندی از تخفیفات برای بستگان درجه یک اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه نیز امکان‌پذیر است. ارائه معرفی‌نامه از طرف مرکز بهداشت و درمان دانشگاه الزامی ست.
دانشگاهيان به منظور دریافت معرفی‌نامه با شماره‌های ۰۹۳۹۰۲۶۵۴۷۵ و ۸۸۶۳۴۱۶۴ تماس بگیرند.
مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان در میدان انقلاب، خیابان جمالزاده شمالی، نبش چهارراه نصرت شمالی، پلاک ۸۱ واقع شده است.


26 تیر 1400 / تعداد نمایش : 449