متن کامل خبر


 
برگزاری «کارگاه بین المللی ارتقای شاخص‌ها و فعالیت‌های پایداری در دانشگاه‌ها»

خلاصه خبر: «کارگاه علمی بین المللی مشترک ارتقای شاخص‌ها و فعالیت‌های پایداری در دانشگاه‌ها» پنجم مرداد ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

بهبود شاخص‌های توسعه پایدار درون دانشگاه و ایفای نقش و مسئولیت‌های اجتماعی در کمک به توسعه پایدار جامعه یکی از رسالت های مهم دانشگاههای ایران و جهان است. بر این اساس شبکه بین‌المللی یو آی گرین متریک رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌ها (UI Greenmetric World University Ranking) و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دو سطح بین‌المللی و ملی از طریق مجموعه‌ای از شاخص‌ها، اقدام به تشویق و رتبه‌بندی دانشگاه‌ها می‌کنند.
در این راستا و با توجه به سیاست گسترش همکاری‌های علمی بین المللی، «کارگاه علمی بین المللی مشترک ارتقای شاخص‌ها و فعالیت‌های پایداری در دانشگاه‌ها»، با همکاری رئیس شبکه بین‌المللی یو آی گرین متریک رتبه بندی جهانی دانشگاه‌ها (UI Greenmetric World University Ranking)، دانشگاه زنجان (به عنوان دانشگاه هماهنگ کننده ملی این رتبه‌بندی در ایران)، دفتر طرح‌های عمرانی وزارت علوم و شورای مدیریت سبز دانشگاه، پنجم مرداد ۱۴۰۰ (17 July 2021) از ساعت ۹ تا ۱۲ به صورت مجازی برگزار می شود.


21 تیر 1400 / تعداد نمایش : 376