متن کامل خبر


 
فعالیت های انجمن دانش آموختگان در نشست شورای دانشگاه تشریح شد

خلاصه خبر: در نشست اخیر شورای دانشگاه گزارشی از فعالیت های انجمن دانش آموختگان و طرح برگزاری گردهمایی مجازی دانشکده ها ارائه شد.

در این نشست مشاور رییس دانشگاه در امور دانش آموختگان ضمن معرفی اجمالی انجمن دانش آموختگان به اهداف طرح برگزاري گردهمايي مجازي براي عموم دانشکده ها اشاره کرد و تجديد ارتباط دانش آموختگان دانشكده هاي مختلف با دانشگاه و دانشكده، انعكاس اخبار و تحولات روز دانشگاه و دانشكده‌ها به دانش‌آموختگان هر دانشكده، آگاهي از نظرات دانش آموختگان در خصوص نحوه پيشبرد اهداف دانشگاه و انجمن دانش آموختگان، برقراري ارتباط با مراكز حرفه‌اي، شبكه سازي و كادرسازي در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي و جلب حمايت مادي و معنوي دانش آموختگان براي كمك به دانشگاه را از جمله این اهداف بیان کرد.
زهرایی در ادامه گزارشی از برگزاری گردهمایی دانش آموختگان دانشکده‌ها و پیشرفت کار کمیته‌های تخصصی دانشکده ها بیان کرد.
وی تصریح کرد: به دليل بروز پاندمي كرونا و عدم امكان برگزاري گردهمايي‌هاي حضوري براي دانش آموختگان، از اواخر سال گذشته برگزاري گردهمايي مجازي براي كليه دانشكده ها در دستور كار انجمن قرار گرفته كه در نظر است با كمك و حمايت رياست دانشكده‌ها اين گردهمايي‌ها در ماه شهريور برگزار شود. اين طرح از ماه‌هاي گذشته در جلسات شوراي دبيران انجمن‌دانش‌آموختگان با حضور دبيران و نمايندگان كميته هاي تخصصي دانشكده‌ها مورد بحث و بررسي قرار گرفته است و تعدادي از كميته ها نيز اعلام آمادگي كرده‌اند.
در ادامه دکتر احمدی ضمن تشکر از زحمات مهندس زهرایی در انجمن دانش آموختگان اظهار داشت: از ارکان پیشرفت دانشگاه در راستای طرح تحول راهبردی، افزایش و به کارگیری امکانات و تسهیلات مفید و موثر در انجمن دانش آموختگان است و لازم است تعامل مستمر با دانش آموختگان تقویت شود و این امر نیازمند پشتیبانی همه همکاران و دانشکده ها است.


17 تیر 1400 / تعداد نمایش : 459