متن کامل خبر


 
وزیر علوم درگذشت استاد پیشکسوت دانشگاه را تسلیت گفت

خلاصه خبر: منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، درگذشت مرحوم دکتر تیمور توکلی استاد پیشکسوت و رییس اسبق دانشکده کشاورزی را تسلیت گفت، متن پیام دکتر غلامی در پی درگذشت مرحوم دکتر توکلی به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون
خبر درگذشت دکتر "تیمور توکلی" استاد محترم و پیشکسوت، بنیانگذار و رییس اسبق دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس موجب تاسف و تاثر فراوان شد.
مرحوم استاد توکلی در طول عمر با عزت خود منشأ خدمات اثرگذار و فراوانی در حوزه علمی و آموزشی کشور گردید و به عنوان یکی از سرمایه‌های ارزشمند نظام آموزش عالی مطرح بود که خدماتش طی سالیان باقی خواهد ماند.
ایشان سال‌ها مسئولیت معاونت آموزشی وزارت علوم را بر عهده‌ داشت و همچنین سالیان متمادی رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس بود.
این استاد فرزانه و متواضع، انسانی وارسته، فرهیخته، مسئولیت‌پذیر و دلسوز بود که تا آخرین لحظه عمر خود، با روحیه‌ای وصف‌ناپذیر از خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دست نکشید.
این‌جانب ضمن عرض تسلیت به خانواده مكرم آن استاد بزرگوار، اساتید و همکاران محترم و نیز دانشجویان و دوستداران وی، از خداوند سبحان برای آن زنده‌یاد رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت مي‌نمايم.
منصور غلامی
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری


7 تیر 1400 / تعداد نمایش : 522