متن کامل خبر


 
برگزاری وبینار "آشنایی با گرنت فناوری جوانه ۲ و گرنت شکوفایی"

خلاصه خبر: با آغاز فراخوان برنامه ملی گرنت فناوری، مهلت ثبت‌نام در طرح گرنت فناوری جوانه ۲ و طرح گرنت شکوفایی تا ۱۰ تیر ۱۴۰۰ اعلام شد. به منظور آشنایی با این دو طرح، وبیناری در روز ۳۰ خرداد برگزار می شود.

پارک علم و فناوری دانشگاه در راستای حمایت از توسعه محتوایی حوزه نوآوری و فناوری در نظام آموزش عالی، طرح «گرنت فناوری جوانه ۲» در عموم حوزه‌ها و طرح «گرنت شکوفایی» در حوزه‌های نفت و ICT را با همکاری وزارت عتف، پارک علم و فناوری اطلاعات و ارتباطات و پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز برگزار می‌کند.
این طرح برای حمايت از پايان‌نامه‌های تحصيلات تكميلي با محتواي فناورانه و قابل تجاريی سازی برگزار می‌شود و به منظور پیشبرد پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد حداکثر ۲۵۰ و دکتری حداکثر ۵۰۰ میلیون ریال (در طرح جوانه ۲) و تا ۳ میلیارد ریال (در طرح شکوفایی) به استاد راهنما به صورت گرنت پرداخت می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۱۰ تیر‌ماه برای ثبت‌نام به آدرس techgrant.msrt.ir مراجعه کنند. همچنین برای ارائه توضیحات تکمیلی، وبیناری با عنوان "آشنایی با گرنت فناوری جوانه ۲ و گرنت شکوفایی" در تاریخ ۳۰ خرداد از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به آدرس https://vc1.hiwebinar.ir/mstpark/ برگزار خواهد شد.


25 خرداد 1400 / تعداد نمایش : 546