متن کامل خبر


 
اعلام نحوه حضور دانشگاهیان تا اطلاع بعدی

خلاصه خبر: معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه طی اطلاعیه‌ای نحوه حضور دانشگاهیان تا اطلاع بعدی را اعلام کرد.

با توجه به تغییر وضعیت کرونایی شهر تهران از قرمز به نارنجی، بر اساس اطلاعیه معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی نحوه حضور دانشگاهیان تا اطلاع بعدی به شرح زیر خواهد بود:
۱- کلیه فعالیت های اعضای هیأت‌علمی اعم از آموزشی، پژوهشی حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از طرح پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت. بدیهی است در صورت ضرورت و بنا به تشخیص عضو محترم هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رییسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای انجام هر یک از فعالیت‌ها برای کوتاه‌مدت و رعایت کامل شیوه‌نامه های بهداشتی بلامانع خواهد بود.
۲- نحوه حضور دانشجویان در آزمایشگاه‌ها مطابق شیوه‌نامه ای خواهد بود که از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه به دانشکده‌ها ابلاغ شده است.
۳- فعالیت اداری کارکنان دانشگاه در واحدهای مختلف به صورت ۵۰ درصد حضور و ۵۰ درصد دورکاری خواهد بود. در جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای (که قبلا مستندات تایید شده آن ارائه شده باشد)، زنان باردار و بانوان دارای فرزند خردسال در اولویت دورکاری هستند. مسئولان واحدها می بایست پیشاپیش اسامی افراد دورکار را به امور اداری اعلام نمایند.
۴- ورود کلیه مراجعین متفرقه اعم از دانشجویان بدون مجوز از معاونت پژوهشی و یا افراد غیر دانشجو و میهمان به دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص مسئول ارشد واحد ذی‌ربط مراتب می بایست از قبل با اداره حراست هماهنگ شود و پروتکل بهداشتی به صورت دقیق رعایت گردد.
۵- کلیه مراسم، نشست‌ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
۶- در صورت هرگونه تغییر در وضعیت کرونایی شهر تهران که ار طریق مراجع ذی‌ربط (ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا) اعلام خواهد شد، نحوه حضور دانشگاهیان در قالب بخشنامه‌ها و راهبردهای جدید ابلاغ می‌شود.


3 خرداد 1400 / تعداد نمایش : 1034