متن کامل خبر


 
اطلاعیه جدید دانشگاه درخصوص نحوه فعالیت‌های پژوهشی تا اطلاع ثانوی

خلاصه خبر: معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه طی اطلاعیه شماره ۵ ، نحوه فعالیت های پژوهشی تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی به شرح زیر است:
۱- صرفا" دانشجویان و پژوهشگرانی که مشمول شرایط سطح ۳ هستند، امکان حضور در دانشگاه و ورود به خوابگاه را خواهند داشت. ضرورت دارد سایر دانشجویان بعد از اعلام بازگشت به وضعیت سطح ۲ به دانشگاه و خوابگاه مراجعه نمایند. اسکان متقاضیان در خوابگاه تابع قوانین و مقررات معاونت دانشجویی می‌باشد.
۲- صدور مجوز فعالیت پژوهشی صرفا برای دانشجویان و پژوهشگرانی که تا تاریخ صدور این اطلاعیه مجوز حضور در آزمایشگاه را دریافت نموده و مشمول سطح ۳ هستند مقدور می‌باشد. زمان صدور مجوزهای جدید برای فعالیت در آزمایشگاه‌ها متعاقبا" در صورت ادامه روند کاهشی شیوع بیماری و اعلام وضعیت سطح ۲ اعلام می‌گردد.
۳- ارائه گواهی سلامت از پزشک محل سکونت به مسئول خوابگاه بر اساس ابلاغ مرکز بهداشت الزامی است.
۴- صدور مجوز فعالیت، مشروط به نظارت مستمر و هدایت استاد راهنما و با مسئولیت کمیته ایمنی دانشکده امکانپذیر می باشد.
۵- به منظور حفظ سلامت دانشجویان لازم است کمیته‌ ایمنی دانشکده‌ها نظارت کاملا" سخت‌گیرانه بر فعالیت افراد در آزمایشگاه‌ها اعمال نمایند. طی بازدیدهای سرزده در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت پروتکل ها، مجوزها بلافاصله لغو خواهد شد.
۶- صدور مجوز بر اساس درخواست دانشجو و استاد راهنما مطابق روال گذشته، پس از تایید کمیته ایمنی دانشکده و اعلام اسامی افراد واجد شرایط توسط ریاست دانشکده به مدیریت حراست دانشگاه انجام خواهد پذیرفت.
۷- ارسال رونوشت مکاتبه مربوط به اعلام اسامی افراد دارای مجوز فعالیت آزمایشگاه ها توسط ریاست دانشکده به معاونت پژوهشی دانشگاه الزامی است.
۸- با توجه به شرایط، برای دانشجویانی که با اعمال محدودیت‌ها از فعالیت‌های پژوهشی میدانی و آزمایشگاهی محروم می‌شوند دانشگاه به صورت متناسب افزایش مهلت تحصیل بدون احتساب در سنوات آموزشی و خوابگاهی و سایر موارد مرتبط، لحاظ می‌کند.
۹- فعالیت‌های پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکل‌های ابلاغ شده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط می‌باشد و هرگونه تغییر در موارد ذکر شده از طریق اطلاعیه‌های آتی ابلاغ خواهد گردید.
جدول سطح بندی را از اینجا دریافت کنید.


25 اردیبهشت 1400 / تعداد نمایش : 1599