متن کامل خبر


 
پیام رییس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن روز معلم

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، فرا رسیدن روز معلم را به اعضای هیات علمی دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام دکتر احمدی به این شرح است:
بسمه تعالی
دوازدهم اردیبهشت ماه، تداعی گر بهترین جلوه از انوار خداوندی یعنی مقام معلمی است؛ يادآور رادمردي بزرگ و مجاهدي دانشمند كه علم را با زيور اخلاق آراست و با نگاهي ژرف، نمايي زيبا و جامع از نظام فكري اسلام به جهانيان عرضه نمود. این روز مبارک، روز ارج نهادن به مقام و جایگاه رفیع استادان و معلمان و همچنین گرامیداشت سنت حسنه تعلیم و تعلم و روز تجلیل از جلوه های عشق، ایثار و فداکاری در عرصه های علم و دانش است. بی تردید پیشرفت و ترقی کشور مرهون زحمات انسانهای وارسته و با اخلاصی است که با قلبی سرشار از عشق به خدا و مردم در عرصه های مختلف علمی و تربیتی تلاش می کنند. تقدیر از استادان، تقدیر از جایگاه بلند دانش و اندیشه است که محصول آن خردورزی و آموزه‌های اخلاقی است و راه رسیدن به آن از میان دستان دلسوز و عاشق می‌گذرد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، این روز را به تمامی استادان گرانقدر دانشگاه تبریک عرض نموده و امیدوارم همه فرزانگان و تلاشگران عرصه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فناوری در مسیر تربیت نیروهای توانمند و متعهد برای نظام اسلامی و تحقق اهداف متعالی و چشم انداز پیش روی دانشگاه پیروز و سربلند باشند.
محمد تقی احمدی
رییس دانشگاه


11 اردیبهشت 1400 / تعداد نمایش : 1051