متن کامل خبر


 
تغيير زبان مجله "پژوهش های آسیب شناسی زیستی" به انگلیسی و تغییر عنوان آن به “Pathobiology Research”

خلاصه خبر: مجله "پژوهش های آسیب شناسی زیستی" با مجوز رسمی کمیسیون نشریات وزارت بهداشت با عنوان pathobiology research و به زبان انگلیسی چاپ خواهد شد.

نشریه پژوهش های آسیب شناسی زیستی یکی از نشریات انتشارات دانشگاه تربیت مدرس است که تحت مسئولیت علمی سردبیر و هیئت تحریریه به صورت فصلنامه منتشر می‌شود.
این نشریه از آغاز انتشار خود در سال ۱۳۷۷ در تلاش بوده است که آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی را در حوزه آسیب شناسی زیستی با تاکید بر علوم پایه پزشکی، ارتقاء سطح کیفی تحقیقات علوم پزشکی، تلاش برای رفع نیازهای علمی و پژوهشی کشور و معرفی توانمندی های علمی کشور منتشر نماید.
این فصلنامه در راستای تحقق اهداف خویش پذیرای مقالات دانش پژوهان و محققان به صورت مقاله های پژوهشی (research article)، مروری(review article) و کوتاه (short communication) می باشد و از تمامی اساتید دانشگاه، پژوهشگران، دانشمندان و دانشجويان دعوت می‌کند تا مقالات خود را برای انتشار در این مجله ارسال نمایند.
این نشریه از ابتدای سال ۱۴۰۰ با مجوز رسمی کمیسیون نشریات وزارت بهداشت با عنوان pathobiology research و به زبان انگلیسی چاپ خواهد شد و اعضای هیئت تحریریه در تلاشند با یاری و همکاری نویسندگان و محققان بتوانند در جهت کسب شاخص‌های معتبر بین‌المللی گام بردارند.
این نشریه هم اکنون دارای امتیاز علمی پژوهشی بوده و در تارنماهای magiran، Isc، Index copernicusو world health organization نمایه می شود.
علاقه مندان می توانند برای ارسال مقالات خود به پایگاه الکترونیکی مجله به آدرس https://mjms.modares.ac.ir مراجعه کنند.


24 فروردین 1400 / تعداد نمایش : 606