متن کامل خبر


 
چگونگی فعالیت دانشگاه از ۱۶ فروردین تا اطلاع ثانوی اعلام شد

خلاصه خبر: معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی در اطلاعیه ای با توجه به تغییر وضعیت شهر تهران از نارنجی به قرمز، نحوه فعالیت دانشگاه از دوشنبه ۱۶ فروردین تا اطلاع ثانوی را به شرح زیر اعلام کرد.

- کلیه فعالیت های اعضای هیأت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت. بدیهی است در صورت ضرورت و بنا به تشخیص عضو هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رییسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای کوتاه مدت بلامانع خواهد بود.
۲- نحوه حضور دانشجویان در آزمایشگاه ها مطابق شیوه نامه ای خواهد بود که از سوی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه به دانشکده ها ابلاغ شده است.
۳- فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف عمدتاً به صورت دورکاری خواهد بود. بدیهی است در واحدهایی که بنا به صلاحدید مدیر واحد، حضور فیزیکی برخی از کارکنان الزامی و اجتناب‌ناپذیر تشخیص داده شود، کارکنان مورد نظر مکلف به حضور در محل کار خواهند بود. مسئولان واحدها موظفند پیشاپیش اسامی افراد دورکار را به مدیریت اداری و پشتیبانی اعلام نمایند تا مجوز حضور آنها در این دوره صادر و ارائه گردد. جانبازان با سابقه بیماری تنفسی و کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه‌ای و زنان باردار مشمول حداقل حضور نخواهند بود.
۴- ورود مراجعان متفرقه به دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ضرورت مطابق دستورالعمل معاونت توسعه و منابع انسانی و بنا به تشخیص واحدها، مراتب می بایست از قبل با مدیریت حراست هماهنگ شود.
۵-کلیه مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می گردد.
۶- در صورت ابلاغ بخشنامه‌ها و راهبردهای جدید از مراجع ذی ربط، اصلاحات لازم در دستورالعمل ها اعمال و ابلاغ خواهد شد.


16 فروردین 1400 / تعداد نمایش : 1537