متن کامل خبر


 
سی و دومین جلسه کارگروه جذب نخبگان تخصصی برگزار شد

خلاصه خبر: در سی و دومین جلسه کارگروه جذب نخبگان تخصصی که نوزدهم اسفند با حضور اعضای کارگروه برگزار شد، موضوع پرداخت و تمدید کمک هزینه مسکن اعضای هیأت علمی‌ تازه استخدام و شیوه‌نامه "هسته شناسایی و تسهیل بکارگیری فارغ‌التحصیلان و اساتید برجسته" مطرح و بررسی شد.

در این جلسه با توجه به دستور رییس دانشگاه، موضوع پرداخت و تمدید کمک هزینه مسکن اعضای هیأت علمی تازه استخدام مجددا مطرح و مقرر شد طی جلسه مشترک بین دکتر مولی، دکتر مرسلی و دکتر رنجبر سناریوهای مختلف پرداخت کمک هزینه مسکن بررسی و پیشنهادها در جلسه آتی کارگروه مطرح شود.
در این نشست پیشنهاد دکتر اسماعیل نجار در خصوص بهره مندی از مشوق های شیوه نامه "هسته شناسایی و تسهیل بکارگیری فارغ التحصیلان و اساتید برجسته" مطرح و مقرر شد با دانشکده هنر مكاتبات لازم صورت پذیرد.
همچنین مقرر گردید طبق بندهای موجود در شیوه نامه "هسته شناسایی و تسهیل بکارگیری فارغ‌التحصیلان و اساتید برجسته در بخش "بستر سازی و ارائه مشوق های جذاب" مکاتبات لازم با معاونت های پژوهشی و آموزشی، دانشکده های مرتبط و اعضای هیأت علمی مورد تایید کارگروه جذب نخبگان تخصصی صورت پذیرد.
همچنین قرار شد در جلسات کارگروه جذب نخبگان تخصصی از اعضای هیأت علمی که طبق شیوه نامه مورد تایید کارگروه جذب شده اند دعوت شود و اعضای کارگروه از پیشنهادها، تجربیات و نقطه نظرات این افراد بهره مند شوند.
در این جلسه مسئول دبیرخانه جذب نخبگان تخصصی، از تصویب و ابلاغ شیوه نامه تخصیص بسته های تشویقی برای همکاری حضوری و مجازی استادان، هنرمندان و متخصصان مدعو به منظور برگزاری سخنرانی، کارگاه های آموزشی و مشارکت در آموزش و پژوهش و امور اجتماعی در هیات رئیسه دانشگاه خبر داد.


26 اسفند 1399 / تعداد نمایش : 618