متن کامل خبر


 
تقدیر وزیر علوم از تلاش‌های دانشگاه تربیت مدرس در دوران مواجهه با کرونا

خلاصه خبر: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های دانشگاه تربیت مدرس در دوران مواجهه با بیماری کرونا تقدیر کرد.

در آئین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان با عنوان" زندگی دست یاریگر توست" که در سالن شهدای جهاد علمی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد، دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اهداء لوح سپاس به دکتر محمدتقی احمدی رییس دانشگاه از تلاش های دانشگاه در دوران مواجهه با بیماری کرونا در قالب پویش "زندگی، دست یاریگر توست... " تقدیر و قدردانی کرد.
در این تقدیرنامه که به امضای دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رسیده ، آمده است:
"با شیوع همه گیری بیماری کرونا، بسیاری از مناسبات رایج در جامعه دستخوش تغییر شد. هنر مدیریت در چنین مواقعی ، انطباق پذیری با وضع موجود، درک اقتضائات پیش آمده و تدوین سازوکارهای جایگزین است.
خوشبختانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، طی ماه های اخیر با درک جایگاه و مسئولیت خود در قبال این بحران، علاوه بر ایفای نقش موثر در زمینه رفع نیازهای فناورانه، در ایفای مسئولیت اجتماعی دانشگاه نیز کوشا بوده اند.
مراکز علمی و دانشگاهیان در کنار ارکان نظام سلامت کشور با همدلی و همراهی با دیگر اقشار، تلاش کردند تا در خدمت مردم شریف ایران بوده و مرهمی بر آلام آنان باشند.
مایه مسرت و خوشحالی است تا تلاش های ارزشمند و ماندگار آن دانشگاه (تربیت مدرس) در دوران مواجهه با کرونا در قالب پویش" زندگی، دست یاریگر توست ..." ارج نهاده و به رسم تکریم و تقدیر لوح سپاس را تقدیم نمایم.
از درگاه پروردگار عالم، سلامتی، عزت و توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت دارم."


14 اسفند 1399 / تعداد نمایش : 1589