متن کامل خبر


 
تمركز بنياد خيرين بر برنامه هاي كلان

خلاصه خبر: نشست هيأت مديره بنیاد غیر دولتی خيرين مدرس، ۲۹ بهمن ماه با حضور اعضای این بنیاد به صورت مجازی برگزار شد.

در این نشست موارد تفويض اختیار به مدیرعامل جدید بررسی شد و اساسنامه بنیاد و اختیارات مدیرعامل مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که مدیرعامل جدید فعالیت خود را آغاز نماید و پس از تایید صلاحیت های هیئت مدیره جدید از سوی وزارت کشور و ثبت صورتجلسه، امکان انتقال امضا و حساب بنیاد به مدیرعامل جدید فراهم شود.
در ادامه جلسه، تعیین برنامه های آتی هیئت مدیره بنیاد و اولویت‌بندی برنامه‌ها صورت گرفت و با نظر اعضای هیئت مدیره بنیاد، مقرر شد برنامه های کلان که در راستای ارتقای جایگاه علمی دانشگاه و در جهت جذب افراد نخبه در دانشگاه می‌باشد، در دستور کار قرار گیرد.
در اين راستا برگزاری جلسات و گردهمايي با خیرین و حامیان مالی و معرفی زمینه ها و محورهای مورد نیاز دانشگاه به خيرين و جلب حمايت آنها در دستور کار قرار گرفت و همچنین ارتباط با دانش آموختگان تربیت مدرس و نیز استفاده از تجربه سایر دانشگاهها در زمینه کمک های خیرین به عنوان دیگر برنامه‌های بنیاد مطرح شد.
همچنين با توجه به وجود سایر نهادهای خیریه در دانشگاه، اموری که مربوط به کمک رسانی های كوچك تر و موردی بود از لیست برنامه‌های بنیاد خیرین مدرس خارج شد تا بنياد بيشتر بتواند بر روي برنامه هاي كلان تمركز كند.
در ادامه اختصاص یک اتاق مجزا و معرفی یک فرد به عنوان مسئول دفتر بنیاد نیز مورد موافقت اعضاء قرار گرفت.
تعیین متولی برای سایت بنیاد خیرین نيز در ادامه جلسه مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به عدم وجود یک سایت مطلوب براي بنيادخیرین، مقرر شد دکتر محرمی به عنوان متولی سایت، امور مربوط به طراحی، بازنویسی سایت و بروزرسانی آن را با هماهنگی مرکز فناوری اطلاعات بر عهده بگیرد.
در پايان مقرر شد در جلسه آتي بنياد، شرح وظايف هر يك از اعضاي هيات مديره در خصوص برنامه هاي بنياد خيرين تعيين شود.


29 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 670