متن کامل خبر


 
برگزاری دوره آنلاین "از معنا تا بی نهایت"

خلاصه خبر: دومین رویداد آنلاین معرفتی-تخصصی معنا با عنوان "از معنا تا بی‌نهایت" برگزار می شود.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دومین رویداد آنلاین معرفتی-تخصصی معنا با عنوان "از معنا تا بی‌نهایت" را با محوریت چهار نیاز اصلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، شامل رسالت تخصصی، تعالی معنوی، طرح کلی اندیشه اسلامی و ازدواج موفق با بهره‌گیری از اساتید مجرب برگزار می‌کند.
این دوره آنلاین از ۶ اسفند آغاز و تا ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد. رویداد مذکور در محور رسالت تخصصی به مدرسی "استاد تنها" به جایگاه تخصصی دانشگاه در تمدن نوین اسلامی، نقش دانشجو در تمدن‌سازی، هویت تخصصی و الهی دانشجو و همچنین نقش تخصص‌های دانشگاهی در حل مسائل کشور می پردازد. در محور بیداری و حرکت به مدرسی "استاد حلوائیان" برنامه تعالی معنوی را تشریح و بررسی می کند. در محور طرح کلی اندیشه اسلامی به مدرسی "استاد محمد شجاعی" انسان فرامدرن و در محور همسفر تا بهشت به مدرسی "استاد گمار" به انتخاب آگاهانه و ازدواج موفق می پردازد.
بر اساس اعلام دفتر نهاد نمایندگی رهبری مهلت ثبت نام تا ۵ اسفند مقرر شده است و اولویت ثبت نام با دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه تربیت مدرس است.
علاقمندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می باید نام و نام خانوادگی، شماره تماس، دانشگاه محل تحصیل، رشته، مقطع تحصیلی و شماره دانشجویی خود را به شماره‌های ۰۹۳۶۲۰۲۳۴۳۷ (ویژه خواهران) و ۰۹۱۹۲۱۶۲۰۷۸ (ویژه برادران) ارسال نمایند.
شرکت در این دوره رایگان می‌باشد و از دانشجویان تحصیلات تکمیلی سایر دانشگاهها به صورت محدود ثبت نام به عمل می آید.
گفتنی است این دوره به صورت آنلاین همراه با پرسش و پاسخ برگزار می شود و حضور فعال در طول ترم الزامی است.
در پایان رویداد گواهی معتبر برای شرکت کنندگان دوره صادر می شود.


28 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 573