متن کامل خبر


 
عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان برگزیده جشنواره جوان خوارزمی معرفی و تجلیل شد

خلاصه خبر: در آیین تجلیل از برگزیدگان بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی از دکتر ناصر گلستانی عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی تقدیر شد.

آیین تجلیل از برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین المللی و بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ۱۹ بهمن به صورت حضوری و مجازی در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد. در بخش جشنواره جوان خوارزمی، دکتر ناصر گلستانی با کسب رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه علوم پایه، به عنوان منتخب این جشنواره معرفی و تجلیل شد.
گفتنی است دکتر ناصر گلستانی استادیار گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی است. وی مدرک کارشناسی ریاضی و مدرک کارشناسی ارشد ریاضی محض را از دانشگاه تهران و مدرک دکتری آنالیز ریاضی را در سال ۹۳ از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرد. دکتر گلستانی دارای مدال های رنگارنگ از مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی، مسابقات ریاضی دانشجویی کشور و مدال برنز المپیاد دانشجویی ریاضی کشور و دریافت کننده جایزه دکتر علیمحمدی در ریاضی (سال ۹۶) است. وی از سال ۹۴ به عنوان عضو هیأت علمی در دانشگاه مشغول تدریس و فعالیت بوده و تاکنون ۱۰ مقاله علمی در مجامع معتبر و ۹ طرح پژوهشی ارائه کرده است.


26 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 2156