متن کامل خبر


 
نظرسنجي آسيب شناسي وضعيت اشتغال دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه

خلاصه خبر: نظرسنجي درباره عوامل اثرگذار بر اشتغال پذيري دانشجويان و دانش آموختگان کشور به همت جهاد دانشگاهي انجام مي شود.

در راستای اجرای طرح پژوهشی بررسی و آسیب‌شناسی وضعیت اشتغال و اشتغال پذیری دانشجويان و دانش آموختگان کشور در رشته های منتخب، نظرسنجي از دانش آموختگان و دانشجويان كشور صورت مي گيرد.
در پرسشنامه طراحی شده، تلاش شده میزان اهمیت عوامل اثرگذار بر اشتغال‌پذیری دانشجویان و دانش‌آموختگان، مورد بررسی قرار گیرد.
دانشجويان و دانش آموختگان در رشته هاي پزشکی، علوم و صنایع غذایی، زیست شناسی (میکروبیولوژی )، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی معماری، مهندسی عمران، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر( نرم‌افزار)، مهندسی فناوری اطلاعات، حقوق، زبان و ادبیات فارسی، مترجمی زبان انگلیسی، حسابداری، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، روانشناسی، علوم تربیتی و تربیت بدنی می توانند در قالب سوالات مطرح شده، دیدگاه و نقطه‌نظرات خود را در خصوص میزان اهمیت و اثرگذاری هر یک از عوامل ذکر شده بر اشتغال دانشجویان و دانش‌آموختگان، ثبت و از طريق لينك https://acecr.digisurvey.net/8n4ax در اين نظرسنجي شركت نمايند.


26 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 636