متن کامل خبر


 
تودیع و معارفه نمایندگان شورای صنفی دانشجویان در نشست شورای دانشگاه

خلاصه خبر: در نشست ۱۲ بهمن شورای دانشگاه که با حضور رییس، معاونان و روسای دانشکده ها به صورت مجازی برگزار شد، تودیع و معارفه نمایندگان پیشین و جدید شورای صنفی دانشجویان انجام شد.

در ابتدای این نشست رییس دانشگاه ضمن تبریک دهه مبارک فجر و میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: امروز در شرایط سخت اقتصادی و سیاسی پیش رو و با وجود شرایط همه گیری ویروس کرونا، شاهد سربلندی و توفیقات بیش از پیش ملت ایران هستیم که به برکت خون شهدا و رشادت هایی است که حدود ۴ دهه قبل برای پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد و آینده ملت ایران و اسلام عزیز را در جهان رقم زد و روز به روز شاهد اقتدار و موفقیت در جبهه های علم و فناوری و سربلندی و حاکمیت اخلاق و استقلال رأی در ایران هستیم، هرچند نواقص و ایراداتی در راه توسعه وجود دارد اما هیچ مشکلی نیست که ملت ایران نتواند بر آن فائق آید.
وی با اشاره به نقش دانشگاهیان در توفیق و سربلندی ایران تاکید کرد و گفت: در این راه مهم و اثرگذار، دانشگاه سهم خود را به بهترین نحو ادا کرده و پایه ها و ستون های محکم نهادهای ملی و بسیاری از توفیقات جمهوری اسلامی بر اساس دانش و فناوری و همکاری دانشگاهیان شکل گرفته است.
دکتر احمدی در ادامه ضمن بیان اخبار مهم دانشگاه طی دو هفته اخیر، درگذشت استاد دانشکده علوم پزشکی دکتر شهین نجار پیرایه را تسلیت گفت و اظهار داشت: ایشان از سرمایه های ارزنده دانشگاه و دارای شخصیتی برجسته بودند و خدمات ارزنده ای را از خود به یادگار گذاشتند و ان شاالله با اولیای الهی محشور شوند.
در ادامه نشست معارفه نمایندگان جدید شورای صنفی دانشجویان در شورای دانشگاه انجام شد و راضیه کاظمی و مهرداد آقایی به عنوان نمایندگان جدید معرفی شدند.
رییس دانشگاه همچنین از محمد تیزمغزنژاد و زهره علی اکبری نمایندگان پیشین شورای صنفی در شورای دانشگاه به دلیل تلاش در انعکاس نظرها و مشکلات دانشجویان و دارا بودن روحیه تعامل و همکاری با مسئولان دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.


15 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 717