متن کامل خبر


 
تجلیل از دکتر ایرانمنش به عنوان استاد نمونه کشوری

خلاصه خبر: در آیین تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور که به صورت حقیقتی و مجازی و با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم برگزار شد، از دکتر علی ایرانمنش عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه به عنوان استاد نمونه کشوری معرفی و تجلیل شد.

در بیست و هشتمین آیین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری که بنا بر شرایط همه گیری کرونا به صورت حقیقی و مجازی برگزار شد از ۱۶ عضو هیأت علمی نمونه کشوری از جمله دکتر علی ایرانمنش استاد ریاضی محض دانشگاه تجلیل شد.
گفتنی است دکتر علی ایرانمنش دارای مدرک کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه شیراز و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری ریاضی محض از دانشگاه تربیت مدرس است. وی از سال ۱۳۷۴ به عنوان عضو هیأت علمی فعالیت خود در دانشگاه را آغاز کرد و هم اکنون با رتبه علمی استاد تمام در گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی مشغول تدریس و پژوهش است. عضویت در انجمن ریاضی ایران ، انجمن ریاضی آمریکا، انجمن ریاضی لندن، انجمن آمار ایران، انجمن ریاضی اروپا و انجمن ریاضی-شیمی اروپا ، همچنین عناوین استاد نمونه کشوری، استاد نمونه دانشگاه، پژوهشگر برتر دانشگاه و پژوهشگر برتر گروه علوم پایه کشور را در کارنامه دارد. وی تا کنون ۱۹ کتاب تالیف و تصنیف کرده و بیش از ۲۷۰ مقاله در مجلات معتبر بین المللی و داخلی به چاپ رسانده و ۳۴ رساله دکتری و ۸۸ پایان نامه کارشناسی ارشد با راهنمایی او ارائه شده است. وی هم اکنون رییس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه است.
روابط عمومی دانشگاه کسب این موفقیت را به دکتر ایرانمنش و سایر دانشگاهیان تبریک می گوید.


15 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 1918