متن کامل خبر


 
اطلاعیه نحوه حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه تا اطلاع ثانوی

خلاصه خبر: معاونت پشتیبانی و منابع انسانی طی اطلاعیه ای نحوه حضور اعضای هیأت علمی در دانشگاه را تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه و مصوبه پنجم بهمن ۹۹ هیأت رئیسه دانشگاه، نحوه حضور اعضای هیأت علمی تا اطلاع ثانوی به شرح زیر تعیین و ابلاغ می شود:
۱- اعضای هیات علمی دانشگاه لازم است برنامه حضور هفتگی خود را در دانشگاه با رعایت موارد زیر و البته وفق نیازها و ضرورت های خاصی که در هر گروه و دانشکده (یا پژوهشکده) تعیین شده یا می شود، اعلام نمایند و در دسترس دانشجویان و سایر مخاطبین قرار داده و نسبت به رعایت آن اهتمام نمایند.
۲- کلیه فعالیت های آموزشی اعضای هیأت علمی عمدتا" با حضور در دفتر کار دانشکده (یا پژوهشکده) ولی بصورت مجازی خواهد بود.
۳- سایر فعالیت های اعضای هیأت علمی اعم از حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان، ارتباط با سازمانها و فعالیت های پژوهشی متنوع عمدتا" با حضور در دانشگاه و حسب مورد مجازی و یا با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری انجام خواهد شد.
۴- بدیهی است اعضای هیأت علمی جانباز با سابقه بیماری های تنفسی، همکاران دارای بیماری مزمن زمینه ای، همکاران دارای سن بالای ۶۰ سال و نهایتا" بانوان دارای فرزند خردسال کماکان مجاز خواهند بود اکثر فعالیت ها و وظایف دانشگاهی خود را بصورت مجازی و از منزل ادامه دهند. در هر یک از موارد اخیر، لازم است اظهار کتبی موضوع و ذکر عذر مربوطه توسط عضو هیات علمی به دانشکده (یا پژوهشکده) تسلیم و مورد تایید رییس دانشکده قرار گیرد.
۵- دانشکده ها، پژوهشکده و مراکز تحقیقاتی نظارت لازم را برای اجرای این دستور العمل بعمل آورده و گزارش کلی اقدام را ماهانه به معاونت پشتیبانی ارسال نمایند.


13 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 1028