متن کامل خبر


 
تخفیف های ویژه برای بهره‌مندی از خدمات مرکز فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی بصیر

خلاصه خبر: بهره‌مندی از خدمات تشخیصی و درمانی بیماری‌های چشم برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در مرکز فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی بصیر با ارائه تخفیف های ویژه میسر شد.

با تلاش مرکز بهداشت و درمان و با مساعدت‌ معاونت دانشجویی و فرهنگی-اجتماعی، در راستای رفاه دانشگاهیان، امکانی میسر شده است تا دانشگاهيان تربیت مدرس در استفاده از تمامی خدمات تخصصی و فوق‌تخصصی مرکز چشم‌پزشکی بصیر از قبیل کلیة معاینات، خدمات تصویربرداری و تشخیصی (خدمات سرپایی)، عمل‌های جراحی و جراحی‌های رفراکتیو (اصلاح عیوب انکساری چشم) از تسهیلات و تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند. خدمات چشم‌پزشکی با کیفیت مطلوب توسط پزشکان حاذق ارائه می‌شود.
مقرر شده است، مرکز فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی بصیر بیماران معرفی شده از طرف مرکز بهداشت و درمان دانشگاه را به صورت ویژه و خارج از نوبت پذیرش کند. بر این اساس دانشگاهیان با دریافت معرفی‌نامه از طرف مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مي توانند به مرکز فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی بصیر مراجعه نمایند.
کلیه معاینات، خدمات تصویربرداری و تشخیصی (خدمات سرپایی) و عمل‌های جراحی با احتساب ۱۰% تخفیف و جراحی‌های رفراکتیو (اصلاح عیوب انکساری چشم) با احتساب ۲۰% تخفیف ارائه می‌شود. همچنين بهره‌مندی از تخفیفات برای بستگان درجه یک اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه نیز امکان‌پذیر است.
مرکز فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی بصیر در تهران، بلوار کشاورز، خ جمالزاده شمالی، نرسیده به فاطمی واقع مي باشد.
دانشگاهيان به منظور دریافت معرفی‌نامه از مرکز بهداشت و درمان با شماره هاي ۸۲۸۸۳۰۷۱ و ۸۸۶۳۴۱۶۴ تماس بگیرند.


8 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 770