متن کامل خبر


 
اعلام نحوه فعالیت دانشگاه تا اطلاع ثانوی

خلاصه خبر: معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه طی اطلاعیه ای نحوه فعالیت دانشگاه تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد.

با توجه به اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر تغییر وضعیت تهران از نارنجی به زرد، نحوه حضور دانشگاهیان تا اطلاع ثانوی به شرح زیر خواهد بود:
۱- کلیه فعالیت های اعضای هیأت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت. بدیهی است در صورت ضرورت و بنا به تشخیص مدیر گروه و یا هیأت رئیسه دانشکده، حضور افراد در محل کار الزامی است.
۲- فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به صورت دو سوم حضور و مابقی دورکاری خواهد بود. در هر حال جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان باردار و بانوان دارای فرزند خردسال در اولویت انجام وظایف به صورت دورکاری خواهند بود. مقتضی است مسئولان واحدها اسامی افراد حائز شرایط دورکاری را به امور اداری اعلام نمایند. مدیران واحدهای دانشگاه ترتیبی اتخاذ نمایند که عدم حضور کارکنان در محل کار به انجام وظایف و مأموریت های دانشگاه و ارائه خدمات به ارباب رجوع لطمه ای وارد نسازد.
۳- تشکیل کلیه مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری همچنان تا اطلاع ثانوی ممنوع است. در موارد ضروری و اجتناب ناپذیر، تشکیل جلسات حضوری برای امور اجرایی و کاری دانشگاه با هماهنگی قبلی، تعداد نفرات محدود و رعایت دقیق ضوابط بهداشتی امکان پذیر می باشد.
۴- در صورت ابلاغ بخشنامه ها و راهبردهای جدید از مراجع ذی ربط اصلاحات لازم در دستورالعمل ها اعمال و ابلاغ خواهد شد.


1 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 19400