متن کامل خبر


 
برگزاری سخنرانی با موضوع "افزایش کارایی فردی و تیمی در مهندسی نرم افزار"

خلاصه خبر: سخنرانی دکتر بابک سلامت با موضوع "افزایش کارایی فردی و تیمی در مهندسی نرم افزار" ۳۰ دی به صورت مجازی برگزار می شود.

در این سخنرانی دکتر بابک سلامت مدیر تیم های طراحی و توسعه نرم افزار در تیم Google Advanced Technologies and Products تجربیات خود را در زمینه استفاده از ابزارهایی که به مهندسین نرم‌افزار کمک می‌کند تا کارایی بیشتری داشته باشند به اشتراک می‌گذارد و در مورد فعالیت‌هایی که به او کمک کرده تا در کار خودش پیشرفت کند صحبت خواهد کرد.اهمیت نوشتن تست، وجود سیستم code review، و داشتن برنامه منظم release and deployment از جمله این موارد است. او همچنین در مورد اهمیت کار تیمی در تولید نرم‌افزارهای بزرگ و این که چگونه عضو موثری در یک تیم نرم‌افزاری باشیم مطالبی را ارائه خواهد داد. این سخنرانی ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۳۰ دی ماه جاری به صورت مجازی برگزار می شود و علاقمندان می توانند از طریق لینک: https://live.modares.ac.ir/b/foa-a3d-b9g-7y1 در این جلسه شرکت کنند.
بابک سلامت مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود در رشته مهندسی کامپیوتر را از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای خود در علوم کامپیوتر را از دانشگاه کالیفرنیا، ارواین (UC Irvine) دریافت کرد. وی پس از فارغ‌التحصیلی در شرکت Qualcomm ،Yahoo و Cisco مشغول فعالیت شد و سپس به شرکت Google پیوست. بیشتر فعالیت وی در زمینه تولید نرم‌افزارهای مدیریت دیتاسنترهای گوگل بوده و رهبری فنی تولید نرم‌افزار Kubernetes را نیز بر عهده داشته است.


29 دی 1399 / تعداد نمایش : 861