متن کامل خبر


 
آغاز ثبت نام پروژه مسکونی مروارید شهر منطقه ۲۲ تهران

خلاصه خبر: با هدف تامین مسکن کارکنان دانشگاه، ثبت نام پروژه مسکونی مروارید شهر واقع در منطقه ۲۲ تهران آغاز شد.

تعاونی مسکن دانشکده کشاورزی در نظر دارد به منظور تامین مسکن پرسنل دانشگاه شامل؛ اعضای هیات علمی، اعضای غیر هیات علمی و پرسنل شرکتی شاغل در تمامی دانشکده ها و واحدهای وابسته و پارک علم و فناوری نسبت به خرید زمین برای احداث واحد های مسکونی اقدام نماید.
به این منظور با توجه به نظرسنجی انجام شده و مطالعات صورت گرفته و از میان پروژه های پیشنهادی، پروژه ای در مروارید شهر که شهرکی مدرن و مسکونی در منطقه ۲۲ تهران می باشد برگزیده شده است. موقعیت مکانی این شهرک به گونه ای می باشد که در نزدیکی کوه های شمال غرب تهران و دریاچه چیتگر قرار گرفته و دارای آب و هوای بسیار مطلوبی است. نزدیکی به مجتمع تجاری ایران مال و مجموعه تفریحی هزار و یک شهر از دیگر امتیازات این منطقه است که آن را به قطب گردشگری تهران تبدیل نموده است.
بر اساس اعلام تعاونی مسکن کارکنان دانشکده کشاورزی، قیمت پایه هر متر مربع آپارتمان با احتساب هزینه ساخت ۱۵ میلیون تومان پیش بینی می گردد. (لازم به ذکر است قیمت هر متر مربع آپارتمان مسکونی در محدوده پروژه در حال حاضر از ۲۵میلیون تا ۳۵ میلیون تومان است، لذا پروژه از سودآوری مطلوبی برخوردار خواهد بود.)
مدت زمان پروژه حدود سه سال (۳۶ ماه) پیش بینی می گردد و مساحت واحدها حدود ۱۲۰ تا ۱۶۰ متر مربع می باشد. پروژه در قالب یک برج ۱۹ طبقه بوده و مجهز به کلیه امکانات رفاهی معمول می باشد.
اقساط اولیه ورود به پروژه شامل سه چک به مبلغ ۳۳۰ میلیون تومان در تاریخ های ۳۰ بهمن ۹۹، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ و ۳۰ تیر ۱۴۰۰ می باشد. سایر اقساط و پرداختی ها پس از طی مراحل اولیه و مشخص شدن مساحت واحد انتخابی اعلام خواهد شد که با زمانبندی مناسب و در طول مدت سه سال خواهد بود.
معرفی اعضا به بانک برای دریافت وام، در دستور کار اعضای هیات مدیره بوده و واگذاری هر واحد به صورت مشارکتی (حداکثر ۳ نفر) و با توافق قبلی متقاضیان نیز امکان پذیر است. مهلت ثبت نام از تاریخ صدور اطلاعیه به مدت ۱۰ روز می باشد و اولویت با همکارانی است که زودتر ثبت نام کنند. متقاضیان جهت ثبت نام با هماهنگی قبلی می توانند به دفتر تعاونی مسکن دانشکده کشاورزی یا اداره رفاه دانشگاه مراجعه نمایند.
گفتنی است دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی معاون اداری و مالی دانشکده کشاورزی به عنوان رییس هیات مدیره، دکتر محمد حسن وکیل پور معاون امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی به عنوان نایب رییس هیات مدیره ، امیررضا تالهی به عنوان مدیر عامل و عضو هیات مدیره، احمد ملائیان رییس شورای صنفی کارکنان دانشگاه عضو و دبیر هیات مدیره، علی رضایی کیا رییس امور اداری دانشکده کشاورزی عضو هیات مدیره و حسین ظریف رییس اداره رفاه دانشگاه به عنوان بازرس، اعضای هیات مدیره این شرکت تعاونی را تشکیل می دهند.


29 دی 1399 / تعداد نمایش : 1308