متن کامل خبر


 
کسب عنوان ایده برگزیده دانشگاه تربیت مدرس در راهکارهای نوین همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت

خلاصه خبر: طرح «پیاده‌سازی سامانه راهکارهای اجتماعی دانشگاه‌های کشور(سرا)» از سوی هیات هفت نفره داوران دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت، به عنوان ایده برگزیده کشور معرفی شد.

طرحواره پیشنهادی نمایندگان دانشگاه تربیت مدرس، از سوی دکتر شهروز شریعتی(عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی)، دکتر شاداب شاه‌علی(عضو هیات علمی گروه بهداشت باروری و مامایی) و کورش عنبری(کارشناس مدیریت روابط عمومی دانشگاه) به این رویداد ارائه شده بود که پس از راهیابی به مرحله نهایی در بین ۱۴ ایده منتخب قرار گرفت و در ادامه نیز از سوی هیات داوران این رویداد به عنوان ایده برگزیده کشور در سال جاری شناخته شد.
دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت از سوی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در راستای بهره‌گیری از ظرفیت متخصصان فرهیختگان در توسعه ارتباط موثر میان دانشگاه، جامعه و صنعت، نهم دی ماه ۹۹ به صورت مجازی برگزار شده بود.
بر اساس اعلام دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، گزیده‌ای از ایده‌های شرکت‌کنندگان در این رویداد به زودی چاپ و منتشر خواهد شد.


27 دی 1399 / تعداد نمایش : 1579