متن کامل خبر


 
پخش انیمیشن روایت زندگی "حاج قاسم" به تهیه کنندگی و کارگردانی عضو هیات علمی دانشگاه

خلاصه خبر: روایت زندگی «حاج قاسم» در انیمیشن «چهل شاهد» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی دکتر محمدعلی صفورا عضو هیأت علمی دانشگاه، همزمان با سالگرد شهادت این شهید والامقام از شبکه امید پخش می شود.

در نخستین سالگرد شهادت سردار دل ها کمیک موشن دو قسمتی مرتبط با زندگی سردار قاسم سلیمانی در مجموعه «چهل شاهد» ، ۱۳ و ۱۴ دی ماه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه امید پخش می‌شود.
یک قسمت از مجموعه پویانمایی ۴۰ قسمتی "چهل شاهد" تولید مرکز پویانمایی صبا به تهیه‌کنندگی و کارگردانی دکتر محمدعلی صفورا استادیار گروه انیمیشن و سینما دانشکده هنر دانشگاه به زندگی سردار سلیمانی اختصاص یافته است که مقاطعی از زندگی او را در برمی‌گیرد و در سالگرد شهادت این شهید بزرگوار پخش می شود.
دکتر صفورا در خصوص این اثر تولیدی گفت: مطالعه، نگارش سناریو و پیش تولید پویانمایی «زندگی تا شهادت سردار سلیمانی» سال گذشته با کیفیت Full HD به صورت اثری نیمه‌بلند با تکنیک کمیک موشن آغاز شد.
وی افزود: انیمیشن «چهل شاهد» شامل زندگی تا شهادت ۴۰ شهید انقلاب و دفاع مقدس با نمایش تصویری از اخلاق، رفتار و سبک زندگی آنان از جمله حاج قاسم سلیمانی، جهان آرا، آوینی، برونسی، باقری، همدانی، منتظرالقائم و محسن حججی است.


13 دی 1399 / تعداد نمایش : 1044