متن کامل خبر


 
کسب عنوان برتر مقاله دانشگاه در اجلاس اتحادیه بین المللی مخابرات

خلاصه خبر: مقاله ارائه شده دانشجوی دکتری گروه مخابرات دانشگاه در اجلاس اتحادیه بین المللی مخابرات وابسته به سازمان ملل، به عنوان برترین مقاله شناخته و تقدیر شد.

در اجلاس ITU Kaleidoscope Academic Conference که یک اجلاس دانشگاهی- استانداردگذاری اتحادیه بین المللی ارتباطات (ITU) است، مقاله ای از دانشگاه تربیت مدرس با عنوان Digital Transformation via 5G: Deployment Plans توسط نرگس قلی پور دانشجوی دکتری مخابرات ارائه شد و به علت محتوای برتر و کیفیت بالای ارائه، جایزه بهترین مقاله را نیز از آن خود کرد.
اجلاس اتحادیه بین المللی مخابرات از جهت آنکه دورنما و چشم انداز فعالیت ها و زمینه های استاندارد گذاری برای شبکه ها و سیستم های ارتباطی در سطح جهان را ترسیم می کند حائز اهمیت ویژه است و فقط به تعداد محدودی از مقالات که کاملا در راستای اهداف این اتحادیه هستند اجازه ارائه می دهد.
گفتنی است این مقاله، بخشی از خروجی پروژه ای است که به سفارش شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در حوزه 5G در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه اجرا شده است. مقاله مذکور که حاصل همکاری تیم مجری این پروژه است با راهنمایی دکتر احمدرضا شرافت و دکتر نادر مکاری اعضای هیأت علمی گروه مخابرات آماده شده به وسیله خانم نرگس قلی پور دانشجوی دکترای گروه مخابرات در اجلاس فوق ارائه گردید.


24 آذر 1399 / تعداد نمایش : 1871