متن کامل خبر


 
پیام رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان، بویژه جامعه بسیجی دانشگاه تربیت مدرس تبریک گفت.

متن پیام دکتر احمدی به این شرح است:
بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. «امام خمینی(ره)»
در سالروز فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در ۵ آذر ۱۳۵۸ مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی، ملت ایران شاهد بالیدن شجره‌ی طیبه‌ی بود که موجب شد تا جوانان این مرز و بوم با رشادت‌‌های خود صفحات بی‌بديلی را در تاریخ ایران اسلامی رقم بزنند. حماسه‌آفرينی‌ها و فداکاری‌های بسيج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود؛ بلکه حضور اين نهاد ارزشمند مردمی در تمامی دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی مشهود است و بسيجيان در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پيشگام بوده‌اند. تلاش‌ها و مجاهدت‌های این عزیزان در این دوران که دنیا با یک بیماری مرموز دست به گریبان است، در تمامی عرصه‌ها چه ارائه خدمات و کمک به نهادهای بهداشتی و نظام سلامت کشور و چه در یاری‌سارندن به آسیب‌دیدگان کرونا در طرح «مواسات و همدلی»، جلوه‌های بی‌نظیری از ایثار و فداکاری را از خود به نمایش گذاشته است.
هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل؛ به ویژه جامعه بسیجی دانشگاه تربیت مدرس تبريک گفته و برای تمامی آنانی که برای داشتن ایرانی اسلامی و سربلند در تلاشند، سلامتی و عزت آرزو می‌کنم.
محمد تقی احمدی
رییس دانشگاه


4 آذر 1399 / تعداد نمایش : 709