متن کامل خبر


 
اعلام نحوه فعالیت دانشگاه در دو هفته وضعیت قرمز کرونا

خلاصه خبر: نحوه فعالیت دانشگاه در ۲ هفته وضعیت قرمز کرونایی اعلام شد.

معاونت پشتیبانی و منابع انسانی در اطلاعیه ای جزئیات فعالیت بخش های مختلف دانشگاه از یکم تا پانزدهم آذرماه را اعلام کرد. در اطلاعیه این معاونت آمده است:
با عنایت به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای بند ۳-۳ بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۲۸ آبان ۹۹ معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و ابلاغیه شماره ۱۸۴۵۴۸ مورخ ۲۸ آبان ۹۹ وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در باره شرایط دانشگاههای تحصیلات تکمیلی و نظر به وضعیت قرمز کرونایی تهران، هیأت رئیسه دانشگاه طی جلسه فوق العاده (۲۸ آبان) نحوه حضور دانشگاهیان از اول تا پانزدهم آذرماه ابلاغ به صورت زیر تعیین نمود:
۱- کلیه فعالیت های اعضای هیأت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه ها و رساله ها، راهنمایی و مشاوره دانشجویان بدون وقفه و به صورت مجازی ادامه می یابد.
۲- با توجه به شرایط قرمز شهر تهران به همکاران توصیه می شود از هرگونه حضور غیر ضروری در محل کار خودداری نمایند. بدیهی است در صورت ضرورت و موارد اجتناب ناپذیر، حضور اعضای هیأت علمی صرفاً برای راهنمایی دانشجویان در آزمایشگاهها مطابق یخشنامه صادره از سوی معاونت پژوهشی و فناوری مجاز می باشد.
۳- فعالیت کلیه کارکنان غیر هیأت علمی در واحدهای مختلف به صورت دورکاری خواهد بود. روسای دانشکده ها، مدیریت حراست و انتظامات، واحد تأسیسات، و حوزه های پشتیبانی کننده از آموزش های مجازی و امور ضروری ستادی و پشتیبانی کننده از فعالیت های دایر آزمایشگاهی مجاز پژوهشی، اسامی همکاران و کارشناسان خود را به مدیریت امور اداری اعلام نمایند. بدیهی است مدیریت حراست از ورود کارمندان فاقد مجوز ممانعت به عمل می آورد.
۴- طی این مدت ورود سایر مراجعان به دانشگاه ممنوع بوده و در صورت ضرورت حضور، طبق شیوه نامه و بنا به تشخیص واحدها، می بایست از قبل با مدیریت حراست هماهنگی لازم صورت پذیرد.
۵- نحوه استفاده و حضور دانشجویان از امکانات آزمایشگاهی و نیز حضور در خوابگاه بر اساس شیوه نامه های ابلاغی از سوی معاونت های پژوهشی و فناوری و دانشجویی خواهد بود.
۶- کلیه مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می گردد.
۷- در صورت ابلاغ بخشنامه ها و راهبردهای جدید، اصلاحات لازم در شیوه نامه ها اعمال و ابلاغ خواهد شد.
۸- نحوه حضور و فعالیت همکاران در دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی بر اساس ابلاغیه های ستاد مبارزه با کرونای استان مازندران خواهد بود.


28 آبان 1399 / تعداد نمایش : 3021