متن کامل خبر


 
تاکید بر لزوم ایجاد فضای تعامل و دوستی میان دانشجویان جدید با اساتید در نشست شورای دانشگاه

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در نشست امروز شورای دانشگاه مشکلات ایجاد شده در سامانه آموزش مجازی دانشگاه (LMS) را حجم بالای ترافیک و عدم برخی از تنظیمات عنوان کرد و گفت: مشکل به سرعت در حال رفع می باشد.

نشست شورای دانشگاه با حضور رییس، معاونان و روسای دانشکده ها، نوزدهم آبان ماه در سالن شورا برگزار شد.
در آغاز این نشست رییس دانشگاه در سخنانی درگذشت دکتر جمشیدی عضو هیات علمی گروه روابط بین الملل دانشکده علوم انسانی را به دانشگاهیان و خانواده وی تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال طلب عزت و مغفرت کرد.
دکتر احمدی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد و گفت: سقوط ترامپ جای تبریک و خرسندی دارد؛ زیرا وی فردی بود که به صورت علنی به ظلم و جنایت، فساد، نژاد پرستی، پیمان شکنی، دشمنی با علم و دانش و حمایت از تروریسم افتخار می کرد و علاوه بر تحریم های ظالمانه بر ضد ملت ایران، به امنیت جهانی و حتی پیمان محیط زیست و سایر پیمان های بشردوستانه لطمه می زد.
وی ابراز امیدواری کرد به فضل الهی از این پس به برکت ایام مبارک ماه ربیع امسال و شرایط جدید جهانی، همکاری و همدلی بیشتری بین ملت ها بوجود آید و شرایط برای همه مردم جهان به ویژه مردم استوار ایران و جهان اسلام، توأم با آرامش و توسعه یافتگی باشد.
رییس دانشگاه در ادامه به برخی از مشکلات ایجاد شده در سامانه آموزش مجازی دانشگاه (LMS) اشاره کرد و گفت: دانشگاه، توان پشتیبانی از این سامانه را دارد ولی با توجه به حجم بالای ترافیک و عدم برخی از تنظیمات، مشکلاتی ایجاد شد که نیاز به اصلاح داشت و مشکل به سرعت در حال رفع می باشد و تا زمان رفع کامل مشکل، اساتید می توانند از سایر نرم افزارهای آموزش مجازی مانند بیگ بلو باتن و سرورهای مربوط به آن استفاده نمایند و کلاس های آنلاین خود را برگزار کنند.
رییس دانشگاه با اشاره به برگزاری مطلوب جشن آغاز سال تحصیلی به صورت مجازی، از دانشکده ها خواست تا برای دانشجویان نوورود نیز جلسات استقبال و معارفه برگزار کنند و برخی از نکات توجیهی و روال های دانشگاه و دانشکده را تبیین نمایند تا شرایط برای تعامل و دوستی میان آنان فراهم شود.
دکتر احمدی همچنین بر لزوم برگزاری جلسات دانشکده ها با دانش آموختگان تاکید کرد و گفت: دانشکده ها برنامه ریزی نمایند تا در نیمه دوم سال بتوانند با دانش آموختگان خود نشستی مجازی برگزار کنند، زیرا این جلسات آثار ارزشمندی برای دانشگاه در پی خواهد داشت و سبب ایجاد ارتباط عمیق تر و دوستانه تر خواهد شد.


20 آبان 1399 / تعداد نمایش : 1285