متن کامل خبر


 
هفتمین همایش دانشجویی فلسفه به صورت مجازي برگزار مي شود

خلاصه خبر: گروه و انجمن علمی-دانشجویی فلسفه دانشگاه با همکاری و حمایت بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی‌سینا، هفتمین همایش دانشجویی فلسفه را دوم دی ماه به صورت مجازي برگزار مي کند.

دانشجویان و علاقه مندان به فلسفه در رشته‎ها، گرایش‎ها و مقاطع مختلف می توانند مقالات خود را به منظور ارزیابی به ایمیل همایش به آدرس spc.tmu@gmail.com ارسال کنند.
همايش، محدودیت موضوعی ندارد اما از مقالات با محوریت فلسفۀ ابن‌سینا استقبال خواهد شد. همچنین با همکاری بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی‌سینا در روز بعد از برگزاری همایش، نشستی تخصصی درخصوص فلسفۀ ابن‌سینا با حضور پژوهشگران داخلی و بین‌المللی برگزار مي شود.
در همایش امسال از سوی بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی‌سینا به سه مقالۀ برتر، جوایزی نقدی اعطاء خواهد شد كه یکی از این جوایز به مقاله‌ای که به فلسفۀ ابن‌سینا پرداخته باشد خواهد رسید.
همچنين نسخۀ گسترش‌ یافتۀ مقالات منتخب همایش، پس از تایید کمیتۀ علمی، در مجلۀ گروه فلسفۀ دانشگاه تربیت‌مدرس (اندیشۀ فلسفی) منتشر خواهد شد.
مهلت ارسال مقالات (غیرقابل تمدید) تا ۲۰ آذر و زمان اعلام نتایج ۲۷ آذر ۹۹ مي باشد.
گفتنی است ارائه مقاله از سوي اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان دکتری پذیرفته نمی‌شود.
مقالات بايد در ١٥٠٠ تا ٢٥٠٠ كلمه در قالب فايل ورد و مطابق با شيوه نامه مندرج در سايت انجمن تنظيم شود و حاوي چكيده اي حد اكتر ١٠٠ كلمه اي باشد.
شركت كنندگان برای آشنایی با ساختار مقاله مطلوب می‎توانند مجموعه مقالات ادوار قبل را از صفحه همایش در سایت مجلۀ فلسفه (www.jphil.ir) دریافت كنند.


7 آبان 1399 / تعداد نمایش : 918