متن کامل خبر


 
اهداء جوایز قهرمانان و مدال آوران مسابقات ورزشی سال ۹۸ دانشگاه

خلاصه خبر: همزمان با فرا رسیدن هفته تربیت‌بدنی رییس مرکز تربیت بدنی با تبریک این هفته به کلیه ورزشکاران، از اهداء جوایز قهرمانان و مدال آوران مسابقات ورزشی سال ۹۸ بدون برگزاری مراسم، خبر داد.

رییس مرکز تربیت بدنی دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش و همت تمام دست‌اندرکاران ورزش دانشگاه، قهرمانان، مربيان و ورزشكاران گفت: مراکز تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها تلاش می‌کنند تا در کنار تربیت اندیشه دانشجویان، فرصت تربیت بدن نیز فراهم شود تا دو وجه ذهنی و بدنی دانشجویان به سمت کمال و شکوفایی ‌پیش برده شود.
دكتر نوروزي با اشاره به عدم برگزاري جشن آيين تجليل از مدال‌آوران، برترین‌ها و قهرمانان مسابقات ورزشيِ سال ٩٨ دانشگاه به دليل وضعيت فعلي جامعه (همه‌گیری کووید-19) خاطر نشان کرد: با مساعدت‌ مسئولین دانشگاه بودجه ي مربوط به جوايز اين قهرمانان تأمین شده و طی هفته تربیت بدنی به آنان اعطا می شود. همچنين لوح‌های تقدير رياست دانشگاه و تندیس‌های يادبود مدال‌آوران مسابقات برون دانشگاهي و برترین‌های ورزش همگاني نيز با در نظر گرفتن شرايط و وضعيت موجود، اهدا خواهد شد.
وی در پایان افزود: پروژه‌های عمرانی ورزش دانشگاه با هدف توسعه "ورزش همگانی" به نحو مطلوبی در حال اجراست و امیدواریم با پایان شرایط همه‌گیری کووید-19 ، زیرساخت‌های قابل قبولی در اختیار دانشگاهیان قرار گیرد تا بیش از پیش به ورزش بپردازند.
گفتنی است هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان با اجرای برنامه های مختلف ورزشی برگزار می شود.


27 مهر 1399 / تعداد نمایش : 728