متن کامل خبر


 
برگزاري نشست هيات مديره بنياد خيرين مدرس

خلاصه خبر: نشست هيات مديره بنياد خيرين مدرس شانزدهم مهر ماه به صورت مجازي برگزار شد.

در ابتداي جلسه دكتر محمدزاده رييس هيات مديره در خصوص مواد ١٤، ١٩ و ٢٥ اساسنامه و تغييرات و اصلاحات صورت گرفته در آن توضيحاتي را عنوان كرد.
سپس غلامرضا خاكسار بر لزوم تعيين رييس، منشي و ناظر در مجمع عمومي فوق العاده هيات امنا تاكيد كرد و بر اساس آن ، دكتر احمدي به عنوان رييس، دكتر شيخ الاسلام به عنوان منشي و دكتر سپهري و دكتر كوكبي به عنوان ناظر معرفي شدند.
در ادامه مقرر شد صورتجلسه نشست هاي هيات مديره و مجمع عمومي پس از تهيه به تاييد دكتر عصاري برسد و پس از آن به وزارت كشور و اداره ثبت شركت ها ارسال شود .
همچنين در خصوص عدم نياز به درج آگهي در روزنامه كثيرالانتشار و انجام آن به صورت كتبي، الكترونيكي و تلفني نيز مباحثی مطرح شد.
دكتر محمدزاده همچنين گزارش مربوط به هيات امنا و انتخاب اعضا را ارائه كرد كه ٩ نفر اصلي شامل دكتر محمدزاده، دكتر جوان، دكتر نادري منش، دكتر محرمي، دكتر خواجه، دكتر مسلمي ناييني، دكتر عادل آذر، غلامرضاخاکسار و دكتر موسوي كوهپر هستند و دكتر جان احمدي و دكتر رسايي اعضاي علي البدل مي باشند. دكتر عصاري نيز به عنوان بازرس اول و دكتر نصيري به عنوان بازرس علي البدل انتخاب شدند.
در خصوص تشكيل گروه مشاوران يا وابسته نيز مقرر گرديد از افرادي كه پتانسيل لازم را در اين زمينه دارند و همچنين اعضاي هيات مديره موجود نيز به عنوان اعضاي وابسته استفاده شود تا تجربيات آنها به هيات مديره جديد انتقال يابد.


19 مهر 1399 / تعداد نمایش : 779