متن کامل خبر


 
اعلام نحوه انجام فعالیت های آموزشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی

خلاصه خبر: در راستای اجرای بخشنامه استانداری تهران و دستورالعمل معاونت پشتیبانی و منابع انسانی، نحوه انجام فعالیت های آموزشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی تعیین و برای اجرا ابلاغ شد.

بر این اساس تمامی وظایف و فعالیت های آموزشی غیر حضوری اعم از تشکیل کلاس ها، برگزاری جلسات گروه ها، جلسات شورای آموزشی دانشکده ها و ... طبق روال گذشته به صورت مجازی و با قوت و بدون وقفه ادامه خواهد داشت.
همچنین برگزاری مرحله دوم کلاس های عملی کارشناسی ارشد باقی مانده از نیمسال دوم ۹۹- ۱۳۹۸ که قرار بود در بازه زمانی ۲۰ مهر تا ۸ آبان ۹۹ اجرا شود، تا اطلاع ثانوی به تعویق می افتد.
در این راستا گروه های آموزشی تا اطلاع ثانوی مجازند نسبت به برگزاری هر دو مرحله کتبی و شفاهی آزمون جامع دکتری به صورت غیرحضوری (مجازی) اقدام کنند.
همچنین آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد که به دلیل شرایط همه گیری کرونا با وقفه در فعالیت های پژوهشی خود مواجه شده اند به نحوی که عملا قادر به پیشبرد تحقیقات پایان نامه خود نیستند، می توانند با ارائه درخواست کتبی و پس از تایید استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشکده ذی ربط نسبت به تبدیل وضعیت تحصیلی خود از آموزشی-پژوهشی به آموزش محور اقدام نمایند.


19 مهر 1399 / تعداد نمایش : 1746