متن کامل خبر


 
اعلام شرایط برگزاری کلاس ­های حضوری و تمرینات دانشجویان دانشکده هنر

خلاصه خبر: شرایط برگزاری کلاس­های حضوری و تمرینات دانشجویان دانشکده هنر از لحاظ تطبیق با پروتکل های بهداشتی بررسی و اعلام شد.

با توجه به شرایط خطیر موجود و به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کووید -19 رعایت نکات بهداشتی در پلاتو بازیگری و کارگردانی شامل موارد: حداکثر ظرفیت (دانشجویان، اساتید و...) تعیین شده برای این مکان ۱۳ نفر ، الزام استفاده مداوم از ماسک توسط کلیه نفرات از جمله اساتید و دانشجویان در تمام زمان حضور و فعالیت در کلاس­ها، لزوم تهیه ماسک اضافی به عنوان ماسک جایگزین(در صورت مرطوب شدن ماسک دانشجویان به هنگام تمرین)، لزوم تهیه و نصب محلول ضدعفونی دست استاندارد، درب ورودی و درب انتهای سالن به منظور تهویه هوا بایستی در تمام مدت حضور افراد باز باشد، الزامی بودن رعایت فاصله حداقل به میزان ۲ متر حتی هنگام تمرین، ممانعت از تجمع دانشجویان در اتاق­های جانبی و رختکن، حضور بیش از یک نفر در اتاق کنترل ممنوع می­باشد، توصیه می­گردد کلاس­ها در زمان­ های کوتاه ۴۵-۶۰ دقیقه برگزار شده و زمان استراحت در فضای باز در نظر گرفته شود، ضروری است.
همچنین از آنجایی که یکی از راه­های انتقال ویروس تماس دست با سطوح آلوده مانند تجهیزات، دستگیره درب­ها، نرده پله­، شیرآلات و ... می باشد گندزدایی قسمت­های مختلف با استفاده از محلول کلر (طبق پروتکل بهداشتی) به صورت روزانه ضروری می­باشد، سطل­های زباله درب دار مجهز به کیسه زرد رنگ مخصوص ماسک، دستکش و دستمال کاغذی تعبیه گردد و در پایان هر شیفت کاری توسط نیروهای خدماتی به شیوه بهداشتی جمع آوری شود. با رعایت کلیه موارد فوق فعالیت بلامانع است.


30 شهریور 1399 / تعداد نمایش : 868