متن کامل خبر


 
نشست مشترک هیات رئیسه دانشگاه با هیات رئیسه دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی

خلاصه خبر: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و به منظور افتتاح سالن وبینار دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی، نشست مشترک هیات رئیسه دانشگاه با هیات رئیسه دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی نور، ۱۶ شهریورماه به صورت مجازی برگزار شد.

در ابتدای جلسه، دکتر احمدی رییس دانشگاه ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی، به پتانسیل ها و عملکرد مناسب دانشکده در سال تحصیلی گذشته اشاره نمود.
سپس دکتر عابدیان رییس دانشکده گزارشی از مهمترین اقدامات و عملکرد دانشکده ارائه کرد و اعضای هیأت رئیسه دانشکده نیز به برنامه های آتی در حوزه های مختلف پرداختند.
در ادامه اعضای هیأت رئیسه دانشگاه از عملکرد خوب و مثبت دانشکده تقدیر کردند.
سپس دکتر ابراهیمی رئیس پارک علم و فناوری، گزارشی از روند فعالیتهای پارک علم و فناوری دانشکده نور و اختصاص زمین ۳۰۰۰ متری به پارک ارائه کرد.
در پایان، رییس دانشگاه ضمن قدردانی بابت عملکرد یکسال گذشته دانشکده، بر لزوم ادامه فعالیتهای دانشکده در بخش پارک علم و فناوری و پروژه های تحقیقاتی تأکید کرد.
گفتنی است سالن تجهیز شده گنجایش حدود ۴۰ نفر را دارد و مجهز به دوربین ویدئو کنفرانس اتوماتیک چرخشی، سیستم میکروفون جلسات و ۴ تلویزیون برای برگزاری جلسات تلفیقی (حضوری و مجازی) است. علاوه بر سالن فوق، اتاق جلسات موجود در ساختمان هیات علمی دانشکده که محل برگزاری جلسات آموزشی و پژوهشی دانشکده می باشد نیز به سیستم وبیناری مجهز شده است. در این اتاق نیز از دوربین ویدئو کنفرانس (با کنترل دستی)، سیستم میکروفون جلسات و تلویزیون برای برگزاری جلسات تلفیقی (حضوری و مجازی) استفاده شده است. با هدف برگزاری کلاس های غیرحضوری، دو کلاس نیز با سیستم وب کم تجهیز شده اند. با توجه به دوری دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی از پردیس مرکزی دانشگاه، راه اندازی این سالن ها در برقراری ارتباط غیر حضوری با محیط خارج، کاهش هزینه های دانشکده و افزایش کیفیت فعالیتهای آموزشی و پژوهشی دانشکده بسیار موثر و مفید خواهد بود.


17 شهریور 1399 / تعداد نمایش : 909