متن کامل خبر


 
مجمع عمومی عادی هیات امنای بنیاد خیرین مدرس برگزار می شود

خلاصه خبر: مجمع عمومی عادی هیات امنای بنیاد غیر دولتی خیرین مدرس،‌ روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰ به صورت حضوری یا مجازی در سالن شورای دانشگاه برگزار می شود.

در این جلسه، رییس هیات مدیره گزارشی از اقدامات صورت گرفته بنیاد را ارائه خواهند نمود و گزارشی نیز از تصویب تراز مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ و بودجه ۹۹ ارائه خواهد شد.
با توجه به اینکه انتخاب اعضای هیات مدیره از وظایف مجمع عمومی عادی هیات امنا می باشد و با توجه به پایان دوره خدمت هیات مدیره فعلی، ‌انتخاب هیات مدیره جدید و بازرس در این نشست صورت می گیرد.
همچنین در نشست هیات مدیره بنیاد خیرین که در روزهای پنجم و دهم شهریور ماه برگزار شد، مقرر گردید آگهی برگزاری مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار درج و دعوتنامه اعضای هیات امنا تهیه شود و مدیر روابط عمومی دانشگاه نیز برای اطلاع رسانی، چاپ آگهی تشکیل مجمع عمومی سالیانه مجمع و ارسال دعوتنامه های اعضای هیات امنا اقدام نماید.
مذاکره رییس هیات مدیره بنیاد و مدیر مالی با رییس دانشگاه و معاون پشتیبانی برای دریافت کمک از دانشگاه برای تامین هزینه های جاری بنیاد و معرفی تعدادی از دانشگاهیان برای عضویت در هیات مدیره از دیگر مصوبات این جلسه بود.


12 شهریور 1399 / تعداد نمایش : 813