متن کامل خبر


 
برگزاری همایش بین‌المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاک و آب به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس

خلاصه خبر: سومین همایش بین‌المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاک و آب (3rd IYFSWC) ۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزبانی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه واقع در شهرستان نور برگزار می‌شود.

سومین همایش بین‌المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاک و آب، با موضوع اصلی "حفاظت خاک و آب (SWC) تحت تغییرات محیطی " و موضوعات فرعی شامل: SWC هوشمند، SWC سازگار، نقش جوانان در SWC، تغییرات آب و هوایی و SWC، SWC در کشورهای در حال توسعه، ارزیابی عملکرد پروژه های SWC، اثرات و راه حل های احتمالی بیماری همه گیر COVID-19 بر روی اقدامات SWC برگزار می شود.
بر اساس اعلام دبیرخانه این همایش، آغاز ثبت نام ۲۵ تیر ۱۳۹۹، ارسال زودهنگام (خلاصه و مقاله کامل) ۱۰ شهریور ، مهلت ارسال خلاصه مقالات ۲۴ مهر، اعلام نتایج پذیرش مقالات ۱۰ آبان و مهلت ارسال مقاله کامل برای جایزه مقالات برتر جوانان انجمن جهانی حفاظت خاک و آب (DATUM) ۱۱ دی ۱۳۹۹ می باشد.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی اینترنتی iyfswc.modares.ac.ir مراجعه کنند.
گفتنی است این همایش از حمایت‌های ارزشمند انجمن جهانی حفاظت خاک و آب (WASWAC) به عنوان قدیمی‌ترین انجمن علمی جهان در زمینه حفاظت خاک و آب برخوردار است. هدف WASWAC بهبود استفاده معقول از شیوه‌های مدیریتی است که باعث بهبود و صیانت از کیفیت اراضی و منابع آب می‌شود تا همچنان پاسخگوی نیازهای کشاورزی، جامعه و طبیعت باشند.


3 شهریور 1399 / تعداد نمایش : 1135