متن کامل خبر


 
دانشجوي دانشگاه برنده جایزه «بهترین طرح پایدار» در مسابقه بین المللی AYDA شد

خلاصه خبر: امیررضا قدیری دانشجوي معماري دانشگاه، برنده جایزه «بهترین طرح پایدار» (Best Sustainable Design) در مسابقه بین المللی AYDA شد.

رویداد سه روزه مجازی جـايزه طـراح جـوان آسیـا (Asia Young Designer Awards: AYDA) با اعلام برندگان بین المللی به صورت زنده به پایان رسید.
امیررضا قدیری دانشجوي معماري دانشگاه و از دانشجويان دكتر فرج اللهي راد، فینالیست بخش معماری به عنوان تنها نماینده ایران، جایزه “بهترین طرح پایدار" را از آن خود كرد. برای نحستین بار است كه در مسابقه بین المللی AYDA يك ایرانی این عنوان را بدست آورده است.
جوایز طراح جوان آسیا (AYDA) اولین بار در سال 2008 میلادی توسط شرکت رنگ نیپون با دیدگاه پرورش نسل بعدى استعدادها به وجود آمد. این مسابقه، سکویى است برای الهام گرفتن دانشجویان معمارى و طراحى داخلى که قصد دارند سطح مهارت‌هاى خود را از طریق ایجاد فرصت‌هاى آموزشى و همچنین برقرارى ارتباط با صاحبان صنایع کلیدى و معماران پیشگام بالا ببرند.
AYDA یک جامعه از معماران حرفه‌اى و طراحان داخلى، جوامع صنعتى، با همکارى دانشکده‌هاى معمارى، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان طراحى را به وجود آورده است. این مسابقه امروزه به عنوان یکى از بزرگترین مسابقات طراحى در آسیا به شمار مي رود.


6 مرداد 1399 / تعداد نمایش : 1499