متن کامل خبر


 
دوره های آموزش بورس جهاد دانشگاهی تربیت مدرس برگزار می شود

خلاصه خبر: برنامه دوره های آنلاین (وبینار) دپارتمان بورس جهاد دانشگاهی تربیت مدرس در تابستان ۹۹ اعلام شد.

دوره های آموزش تحلیل بازار سرمایه در دپارتمان بورس جهاد دانشگاهی تربیت مدرس از مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شود. علاقه مندان می توانند با شرکت در دوره های آموزش بورس به صورت حرفه ای در بازار سرمایه معامله کنند.
تیم تحلیل بازار سرمایه جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با تکیه بر آموزش اصول و قوانین بازار سرمایه و روش های نوین معامله گری و با در اختیار داشتن با تجربه ترین اساتید به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که با اطمینان خاطر و ریسک پایین تر به معامله بپردازند.
دوره های آنلاین اصول مقدماتی بازار سرمایه ، دوره جامع صفر تا صد تابلوخوانی (با رویکرد شناسایی سهام برتر) و دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته (سطح دو) و کارگاه آموزشی "مجامع، افزایش سرمایه و معاملات حق تقدم" از جمله دوره های پیشنهادی دپارتمان بورس جهاد دانشگاهی تربیت مدرس برای معامله گران مقدماتی و حرفه ای می باشد که از طریق پلتفرم اختصاصی تحت عنوان «سامانه آموزش‌های مجازی جهاد دانشگاهی (امجد)» در ترم تابستان و مرداد ماه 99 برگزار خواهد شد .
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین می توانند به سایت جهاد دانشگاهی تربیت مدرس به آدرس www.jdtm.ir مراجعه نمایند.


28 تیر 1399 / تعداد نمایش : 1584