متن کامل خبر


 
حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه از شرکت‌کنندگان در کنفرانس ملی پار‌ک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران

خلاصه خبر: انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران با میزبانی پارک علم و فناوری مازندران در نظر دارد، اولین کنفرانس ملی پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و مناطق نوآوری با عنوان «انقلاب چهارم صنعتی، اکوسیستم نوآوری ایران- فرصت‌ها و چالش‌ها» را برگزار کند.

با توجه به اهمیت حضور در اولین کنفرانس ملی انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران، با هدف ارتقاء سطح آگاهی درباره پارک‌های علم و فناوری و فعالیت‌های مرتبط و نظر به اهمیت شبکه‌سازی مناسب برای فعالیت فناوران در بستر این کنفرانس‌ها و گردهمایی‌ها، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس هزینه ثبت‌نام و ایاب و ذهاب برای شرکت در کنفرانس نامبرده را پرداخت می‌کند.
این حمایت برای فناورانی است که با اپلیکیشن پارک مقاله خود را ارسال کنند. در رابطه با سایر افراد، ذکر حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در متن مقاله، کافی است.
مدیریت نوآوری، منابع انسانی و خدمات مالی در انقلاب چهارم صنعتی، وضعیت کنونی و آینده فین‌تک، بلاک‌چین و رمز ارزها در ایران،‌ فرصت‌ها و چالش‌های ایران در عصر انقلاب چهارم صنعتی،‌ هوش مصنوعی و صنایع هوشمند در انقلاب چهارم صنعتی،‌ نوآوری‌ها و فناوری‌های برافکن در انقلاب چهارم صنعتی، الزامات پیاده‌سازی انقلاب چهارم صنعتی در کشور و مؤلفه‌های اصلی انقلاب چهارم صنعتی از جمله محورهای این کنفرانس است.
مهلت ارسال مقاله تا ۳۱ مردادماه و زمان برگزاری روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ و ۱۴ اسفندماه ۹۹ در هتل میزبان بابلسر می باشد.


28 تیر 1399 / تعداد نمایش : 1017